VLetenky

Austrália s Air China od 692 EUR

The Twelve Apostles
Grandiózne The Twelve Apostles v austrálskom štáte Victoria (foto: Jupiter Firelyte/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Za objavovaním neskutočných prírodných pokladov príjemnej krajiny protinožcov zvádza zaujímavý tarif leteckej spoločnosti Air China zo Star Alliance (s odletom zo strednej Európy).

Spiatočné letenky do austrálskeho veľkomesta Melbourne kúpite za 692 EUR s odletom z budapeštianskeho letiska a návratom do viedenského leteckého prístavu.

Tarifné podmienky určujú cesty v období 07.10.-10.12.2015 a 01.03.-26.03.2016, min. dobu pobytu 7 dní, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 31. augusta (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť tarifu, resp. leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletmi) počas novembra 2015.

Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Austrálie nech poslúži odlet z Budapešti (BUD) dňa 6. novembra a návrat z Melbourne (MEL) do Viedne (VIE) dňa 21. novembra 2015.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Melbourne – Viedeň za 692 EUR (06.11.-21.11.2015)
Budapešť – Melbourne – Viedeň za 508 GBP (rezervácia v AJ)
Budapešť – Melbourne – Viedeň za 718 EUR (rezervácia v SJ)
Budapešť – Melbourne – Viedeň za 19489 CZK (rezervácia v ČJ)

Melbourne (Victoria)

Juhoaustrálske Melbourne už dlhší čas súťaží so svojím odvekým súperom Sydney o titul najľudnatejšieho austrálskeho veľkomesta. Vo svete ho preslávili nielen fenomenálne tenisové turnaje Australia Open zo série Grand Slam a legendárne preteky F1 Grand Prix. Rozhodne by ste si nemali nechať ujsť pôsobivý neďaleký ostrov Phillip Island s gigantickými kolóniami tučniakov.

Úžasné širšie okolie Melbourne

Rušné Melbourne môže byť takisto celkom vhodným východiskovým miestom na návštevu vskutku príťažlivej austrálskej Tasmánie (možno trochu vzdialene pripomínajúcej Nový Zéland) – nachádzajúcej sa viac ako 300 km smerom na juh. Pokiaľ disponujete dostatočným časovým fondom, skúste sa vydať po fascinujúcej Great Ocean Road, vinúcej sa okolo pobrežia juhozápadnej Viktórie.

0