VLetenky

Asturias s Iberiou od 119 EUR

Naranjo de Bulnes
Naranjo de Bulnes (2519 m) v Picos de Europa N.P. (foto: Evölah/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Na návštevu obdivuhodnej španielskej oblasti Asturias Vás pozýva domáca spoločnosť Iberia z leteckej aliancie Oneworld (s odletom z viedenského leteckého prístavu).

Spiatočné letenky do Asturias sa dajú kúpiť za 88 GBP (alebo v prepočte cca 119 EUR) s odletom zo spomínanej Viedne. Tarifné podmienky určujú max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine cenu nájdete v obmedzenom množstve v období od apríla 2015 do januára 2016.

Príklad rezervácie obojsmernej letenky do Asturias nech bude napr. odlet z Viedne (VIE) dňa 7. júla a návrat zo španielskeho Asturias-Oviedo (OVD) dňa 13. júla 2015.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Asturias (Oviedo) za 88 GBP (07.07.-13.07.2015)
Viedeň – Asturias (Oviedo) za 127 EUR (rezervácia v NJ)
Viedeň – Asturias (Oviedo) za 136 EUR (rezervácia v SJ)
Viedeň – Asturias (Oviedo) za 3716 CZK (rezervácia v ČJ)

Asturias

Excelentné Asturias sa rozkladá v pobrežnom pásme Atlantiku, v severnej partii Španielska. Administratívne centrum oblasti, viac ako 200-tisícové Oviedo, nájdete zhruba 30 km juhozápadne od o niečo väčšieho prístavu Gijón. K malebným sa radia scénické pláže a dramatické mestečká na brehoch Atlantiku ako Cudillero, Lastres a Ribadesella. Milovníkov čarokrásnych horských scenérií (v každom ročnom období) istotne poteší úžasný národný park Picos de Europa s impresívnym najvyšším vrchom celého masívu Torre de Cerredo (2648 m) a prekrásnymi jazerami Covadonga.

0