VLetenky

Aruba s KLM od 548 EUR

Aruba Beach
Idylické scenérie karibského ostrova Aruba v De Palm Pier (foto: TravelingOtter/Flickr/CC BY 2.0)

Ak máte v hľadáčiku fotogenický Karibik, máte príležitosť využiť atraktívnu ponuku spoločnosti KLM (z leteckej aliancie Sky Team) na holandské tropické súostrovie Aruba (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky na karibské súostrovie Aruba sa dajú kúpiť za 548 EUR s odletom zo spomínaného viedenského letiska. Za podobnú sumu možno letieť aj z Budapešti, z Prahy či z Krakova.

Tarifné podmienky určujú odlety v období 08.05.-30.06. a 17.08.-30.09.2015, min. dobu pobytu 7 dní, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 14. apríla (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve najmä (s odletmi) od konca mája do polovice júna a od konca augusta do konca septembra 2015.

Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Arubu nech poslúži odlet z Viedne (VIE) dňa 5. júna s návratom z karibského Oranjestadu (AUA) dňa 19. júna 2015.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Aruba za 548 EUR (05.06.-19.06.2015)
Viedeň – Aruba za 551 EUR (rezervácia v AJ)
Viedeň – Aruba za 559 EUR (rezervácia v NJ)
Viedeň – Aruba za 565 EUR (rezervácia v SJ)
Viedeň – Aruba za 15409 CZK (rezervácia v ČJ)

Aruba

Impresívny holandský tropický ostrov Aruba Vás očakáva v pomerne neveľkej vzdialenosti venezuelského pobrežia, v južnej partii znamenitého karibského súostrovia Malé Antily. Na svoje si prídu hlavne vášniví milovníci prekrásnych piesočnatých pláží Karibského mora, ale o nič určite neostanú ukrátení ani priaznivci odhaľovania dobre skrytých krás fascinujúceho podmorského sveta.

Určite Vás upútajú aj susedné príjemné ostrovy – čarovné Curaçao a kúzelný Bonaire, ktoré spolu s pohodovou Arubou tvoria tzv. ABC Islands (ešte v nedávnej minulosti boli spolu súčasťou Holandských Antíl). Celý tento pôsobivý mikroregión nájdete mimo hlavnej oblasti karibských hurikánov a dá sa označiť ako jedna z najlepších potápačských lokalít našej planéty.

0