VLetenky

Aruba s KLM od 545 EUR

Aruba Beach
Grandiózne scenérie karibského ostrova Aruba v De Palm Pier (foto: TravelingOtter/Flickr/CC BY 2.0)

Pokiaľ máte na začiatku leta v hľadáčiku fotogenický Karibik, máte šancu využiť ponuku spoločnosti KLM (z leteckej aliancie Sky Team) na holandské tropické súostrovie Aruba (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky na karibské súostrovie Aruba sa dajú kúpiť za 545 EUR s odletom zo spomínaného viedenského letiska (a za podobnú sumu aj z Budapešti či z Prahy).

Tarifné podmienky určujú odlety od 9. marca do 30. júna 2015, min. dobu pobytu 7 dní, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 28. februára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť tarifu, resp. leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve najmä (s odletmi) v období od polovice mája do konca júna 2015.

Príklad rezervácie spiatočnej letenky na Arubu nech bude napr. odlet z Viedne (VIE) dňa 30. júna s návratom z karibského Oranjestadu (AUA) dňa 16. júla 2015.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Aruba za 545 EUR (30.06.-16.07.2015)
Viedeň – Aruba za 545 EUR (rezervácia v NJ)
Viedeň – Aruba za 556 EUR (rezervácia v NJ)
Viedeň – Aruba za 562 EUR (rezervácia v SJ)
Viedeň – Aruba za 15458 CZK (rezervácia v ČJ)

Aruba

Pôsobivý holandský tropický ostrov Aruba Vás čaká v relatívne neveľkej vzdialenosti venezuelského pobrežia, v južnej časti famózneho karibského súostrovia Malé Antily. Na svoje si prídu najmä vášniví milovníci nádherných piesočnatých pláží Karibského mora, ale o nič istotne nezostanú ukrátení ani fanúšikovia objavovania dobre ukrytých krás fantastického podmorského sveta.

Istotne Vás upútajú aj susedné pohodové ostrovy – kúzelné Curaçao a čarovný Bonaire, ktoré spolu s príjemnou Arubou vytvárajú tzv. ABC Islands (ešte v nedávnej minulosti boli spolu súčasťou Holandských Antíl). Celý tento impresívny mikroregión nájdete mimo hlavnej oblasti karibských hurikánov a možno ho označiť ako jednu z najlepších potápačských lokalít modrej planéty.

0