VLetenky

Aruba s Delta Air Lines od 515 EUR

Aruba Beach
Idylické scenérie Eagle Beach na karibskom ostrove Aruba (foto: Göran Ingman/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Pokiaľ máte v hľadáčiku fotogenický Karibik, máte príležitosť využiť ponuku americkej spoločnosti Delta Air Lines (z leteckej aliancie Sky Team) na holandské súostrovie Aruba (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na karibský tropický ostrov Aruba (do Oranjestadu) sa predávajú za 515 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 07.10.-15.12.2016 a 06.01.-06.04.2017, min. dobu pobytu sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 6 mesiacov a predaj do 17. októbra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve najmä (s odletom) od začiatku novembra do začiatku decembra 2016 a od polovice januára do konca marca 2017.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Arubu nech poslúži odlet z Viedne (VIE) dňa 4. novembra s návratom z Oranjestadu (AUA) dňa 16. novembra 2016.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Aruba za 515 EUR (04.11.-16.11.2016)

Aruba

Pôsobivý holandský tropický ostrov Aruba Vás čaká v relatívne neveľkej vzdialenosti venezuelského pobrežia, v južnej časti famózneho karibského súostrovia Malé Antily. Na svoje si prídu najmä vášniví milovníci nádherných piesočnatých pláží Karibského mora, ale o nič istotne nezostanú ukrátení ani fanúšikovia objavovania dobre ukrytých krás fantastického podmorského sveta.

Určite Vás upútajú i susedné pohodové ostrovy – kúzelné Curaçao a čarovný Bonaire, ktoré spolu s príjemnou Arubou vytvárajú tzv. ABC Islands (ešte v nedávnej minulosti boli spolu súčasťou Holandských Antíl). Celý tento impresívny mikroregión nájdete mimo hlavnej oblasti karibských hurikánov a možno ho označiť ako jednu z najlepších potápačských lokalít zemegule.

0