VLetenky

Aruba s Delta Air Lines od 484 EUR

Aruba Beach
Oblasť Palm Beach na karibskom ostrove Aruba (foto: Occidental Grand Aruba/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Pokiaľ máte v hľadáčiku fotogenický Karibik, máte šancu využiť ponuku americkej spoločnosti Delta Air Lines (z leteckej aliancie Sky Team) na holandské súostrovie Aruba (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na karibský tropický ostrov Aruba (do Oranjestadu) sa predávajú za 484 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 16.08.-06.04. (okrem blackoutu 16.12.-05.01.), min. dobu pobytu sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 6 mesiacov a predaj do 7. novembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od začiatku januára do začiatku apríla a od polky augusta do konca septembra 2017.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Arubu môže byť odlet z Viedne (VIE) dňa 29. januára s návratom z Oranjestadu (AUA) dňa 12. februára 2017.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Aruba za 484 EUR (29.01.-12.02.2017)
Viedeň – Aruba za 484 EUR (18.08.-27.08.2017)

Aruba

Impresívny holandský tropický ostrov Aruba Vás očakáva v pomerne neveľkej vzdialenosti venezuelského pobrežia, v južnej partii znamenitého karibského súostrovia Malé Antily. Na svoje si prídu hlavne vášniví milovníci prekrásnych piesočnatých pláží Karibského mora, ale o nič určite neostanú ukrátení ani priaznivci odhaľovania dobre skrytých krás fascinujúceho podmorského sveta.

Istotne Vás upútajú aj susedné príjemné ostrovy – čarovné Curaçao a kúzelný Bonaire, ktoré spolu s pohodovou Arubou tvoria tzv. ABC Islands (ešte v nedávnej minulosti boli spolu súčasťou Holandských Antíl). Celý tento pôsobivý mikroregión nájdete mimo hlavnej oblasti karibských hurikánov a dá sa označiť ako jedna z najlepších potápačských lokalít planéty.

0