VLetenky

Aruba s Air Canada od 520 EUR

Palm Beach
Idylické scenérie Palm Beach na karibskom ostrove Aruba (foto: NoTalkMan/Wikimedia Commons/CC0)

Na tropický ostrov Aruba máte možnosť využiť (v rámci hlavnej sezóny) tarif leteckej spoločnosti Air Canada (v spolupráci s partnerskými aerolíniami) zo Star Alliance (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na karibské súostrovie Aruba (do Oranjestadu) sa predávajú za 520 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 01.01.-30.06. a 21.08.-16.12., min. dobu pobytu 5 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu februára 2021.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky na Arubu nech bude napr. odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 15. februára s návratom z holandského Oranjestadu (AUA) dňa 2. marca 2021.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Aruba za 520 EUR (15.02.-02.03.2021)

VIE-AUA
Viedeň, Rakúsko – Aruba, Holandsko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Aruba

Impresívny holandský tropický ostrov Aruba Vás očakáva v relatívne neveľkej vzdialenosti od venezuelského pobrežia, v južnej partii znamenitého karibského súostrovia Malé Antily. Na svoje si prídu hlavne vášniví milovníci prekrásnych piesočnatých pláží Karibského mora, ale o nič určite nezostanú ukrátení ani priaznivci odhaľovania dobre skrytých krás fascinujúceho podmorského sveta.

Istotne Vás upútajú aj susedné príjemné ostrovy – čarovné Curaçao a kúzelný Bonaire, ktoré spolu s pohodovou Arubou tvoria tzv. ABC Islands (ešte v nedávnej minulosti boli spolu súčasťou Holandských Antíl). Celý tento pôsobivý mikroregión nájdete mimo hlavnej oblasti karibských hurikánov a možno ho označiť ako jedna z najlepších potápačských lokalít planéty.

0

Add a Comment