VLetenky

Aruba s Air Canada od 507 EUR

Palm Beach
Atraktívna Palm Beach na karibskom ostrove Aruba (foto: dalecarlson/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Na tropický ostrov Aruba máte šancu využiť ponuku spoločnosti Air Canada (v spolupráci s partnerskými aerolíniami) zo Star Alliance (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na karibské súostrovie Aruba (do Oranjestadu) sa dajú kúpiť za 507 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 03.06.-18.06., 07.09.-16.12.2022 a 06.01.-31.03.2023, min. dobu pobytu 5 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu januára 2023.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Arubu nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 21. januára s návratom z holandského Oranjestadu (AUA) dňa 4. februára 2023.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Aruba za 507 EUR (21.01.-04.02.2023)

VIE-AUA
Viedeň, Rakúsko – Aruba, Holandsko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Aruba

Impresívny holandský tropický ostrov Aruba Vás očakáva v pomerne neveľkej vzdialenosti od venezuelského pobrežia, v južnej partii znamenitého karibského súostrovia Malé Antily. Na svoje si prídu hlavne vášniví milovníci prekrásnych piesočnatých pláží Karibského mora, ale o nič určite nezostanú ukrátení ani priaznivci objavovania dobre skrytých krás fascinujúceho podmorského sveta.

Istotne Vás upútajú aj susedné pohodové ostrovy – čarovné Curaçao a kúzelný Bonaire, ktoré spolu s pohodovou Arubou tvoria tzv. ABC Islands (ešte v nedávnej minulosti boli spolu súčasťou Holandských Antíl). Celý tento pôsobivý mikroregión nájdete mimo hlavnej oblasti karibských hurikánov a dá sa označiť ako jedna z najlepších potápačských lokalít planéty.

0