VLetenky

Aruba s Air Canada od 502 EUR

Aruba Beach
Oblasť Palm Beach na karibskom ostrove Aruba (foto: Occidental Grand Aruba/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Na holandské súostrovie Aruba (s možnosťou návštevy Londýna i Toronta) máte príležitosť využiť ponuku leteckej spoločnosti Air Canada zo Star Alliance (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na karibský tropický ostrov Aruba (do Oranjestadu) sú v predaji za 502 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 01.01.-21.06. a 23.08.-16.12., min. dobu pobytu sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do aktualizácie tarifu (do vyčerpania termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve najmä od začiatku septembra do konca októbra 2017 a od začiatku januára do začiatku marca 2018.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Arubu môže byť odlet z Viedne (VIE) dňa 14. septembra s návratom z Oranjestadu (AUA) dňa 1. októbra 2017.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Aruba za 502 EUR (14.09.-01.10.2017)
Viedeň – Aruba za 13208 CZK (rezervácia v ČJ)

Aruba

Pôsobivý holandský tropický ostrov Aruba Vás čaká v relatívne neveľkej vzdialenosti venezuelského pobrežia, v južnej časti famózneho karibského súostrovia Malé Antily. Na svoje si prídu najmä vášniví milovníci nádherných piesočnatých pláží Karibského mora, ale o nič istotne nezostanú ukrátení ani fanúšikovia objavovania dobre ukrytých krás fantastického podmorského sveta.

Určite Vás upútajú i susedné pohodové ostrovy – kúzelné Curaçao a čarovný Bonaire, ktoré spolu s príjemnou Arubou vytvárajú tzv. ABC Islands (ešte v nedávnej minulosti boli spolu súčasťou Holandských Antíl). Celý tento impresívny mikroregión nájdete mimo hlavnej oblasti karibských hurikánov a dá sa označiť ako jedna z najlepších potápačských lokalít zemegule.

0