VLetenky

Aruba s Air Canada od 484 EUR

Divi Beach
Idylické scenérie Divi Beach na karibskom ostrove Aruba (foto: Roel van Deursen/Flickr/CC BY 2.0)

Na karibský ostrov Aruba máte šancu využiť ponuku leteckej spoločnosti Air Canada (v spolupráci s partnerskými dopravcami) zo Star Alliance (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na tropické súostrovie Aruba (do Oranjestadu) sa dajú kúpiť za 484 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 25.01.-30.06. a 21.08.-16.12.2019, min. dobu pobytu 5 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu októbra a novembra 2019.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Arubu môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 9. novembra (sobota) s návratom z holandského Oranjestadu (AUA) dňa 17. novembra 2019 (nedeľa).

Rezervácia letenky:
Viedeň – Aruba za 484 EUR (09.11.-17.11.2019 / sobota – nedeľa)

VIE-AUA
Viedeň, Rakúsko – Aruba, Holandsko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Aruba

Impresívny holandský tropický ostrov Aruba Vás očakáva v relatívne neveľkej vzdialenosti od venezuelského pobrežia, v južnej partii znamenitého karibského súostrovia Malé Antily. Na svoje si prídu hlavne vášniví milovníci prekrásnych piesočnatých pláží Karibského mora, ale o nič určite nezostanú ukrátení ani priaznivci odhaľovania dobre skrytých krás fascinujúceho podmorského sveta.

Istotne Vás upútajú aj susedné príjemné ostrovy – čarovné Curaçao a kúzelný Bonaire, ktoré spolu s pohodovou Arubou tvoria tzv. ABC Islands (ešte v nedávnej minulosti boli spolu súčasťou Holandských Antíl). Celý tento pôsobivý mikroregión nájdete mimo hlavnej oblasti karibských hurikánov a možno ho označiť ako jednu z najlepších potápačských lokalít planéty.

0