VLetenky

Aruba s Air Canada od 462 EUR

Eagle Beach
Idylické scenérie Eagle Beach na karibskom ostrove Aruba (foto: Göran Ingman/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Na holandský ostrov Aruba (s možnosťou prehliadky Toronta) máte príležitosť využiť ponuku leteckej spoločnosti Air Canada (v spolupráci s partnermi) zo Star Alliance (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na tropické súostrovie Aruba (do Oranjestadu) kúpite za 462 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 01.09.-17.12.2018 a 09.01.-31.03.2019, min. dobu pobytu 5 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 23. augusta (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od polovice januára do konca marca 2019.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Arubu nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 25. januára (piatok) s návratom z holandského Oranjestadu (AUA) dňa 10. februára 2019 (nedeľa).

Rezervácia letenky:
Viedeň – Aruba za 462 EUR (25.01.-10.02.2019 / piatok – nedeľa)

VIE-AUA
Viedeň, Rakúsko – Aruba, Holandsko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Aruba

Pôsobivý holandský tropický ostrov Aruba Vás čaká v pomerne neveľkej vzdialenosti od venezuelského pobrežia, v južnej časti famózneho karibského súostrovia Malé Antily. Na svoje si prídu najmä vášniví milovníci nádherných piesočnatých pláží Karibského mora, ale o nič istotne nezostanú ukrátení ani fanúšikovia objavovania dobre ukrytých krás fantastického podmorského sveta.

Určite Vás upútajú i susedné pohodové ostrovy – kúzelné Curaçao a čarovný Bonaire, ktoré spolu s príjemnou Arubou vytvárajú tzv. ABC Islands (ešte v nedávnej minulosti boli spolu súčasťou Holandských Antíl). Celý tento impresívny mikroregión nájdete mimo hlavnej oblasti karibských hurikánov a možno ho označiť ako jednu z najlepších potápačských lokalít zemgule.

0