VLetenky

Aruba s Air Canada od 453 EUR

Divi Beach
Atmosféra Divi Beach na karibskom ostrove Aruba (foto: Roel van Deursen/Flickr/CC BY 2.0)

Na tropický ostrov Aruba máte šancu využiť tarif leteckej spoločnosti Air Canada (v spolupráci s partnerskými dopravcami) zo Star Alliance (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na karibské súostrovie Aruba (do Oranjestadu) kúpite za 453 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 16.08.-17.12.2020 a 13.01.-31.05.2021, min. dobu pobytu 5 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 15. júna (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) od augusta 2020 do apríla 2021.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Arubu môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 15. februára s návratom z holandského Oranjestadu (AUA) dňa 2. marca 2021.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Aruba za 453 EUR (15.02.-02.03.2021)
Viedeň – Aruba za 453 EUR (22.08.-06.09.2020)

VIE-AUA
Viedeň, Rakúsko – Aruba, Holandsko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Aruba

Impresívny holandský tropický ostrov Aruba Vás očakáva v relatívne neveľkej vzdialenosti od venezuelského pobrežia, v južnej partii znamenitého karibského súostrovia Malé Antily. Na svoje si prídu hlavne vášniví milovníci prekrásnych piesočnatých pláží Karibského mora, ale o nič určite nezostanú ukrátení ani priaznivci odhaľovania dobre skrytých krás fascinujúceho podmorského sveta.

Istotne Vás upútajú aj susedné príjemné ostrovy – čarovné Curaçao a kúzelný Bonaire, ktoré spolu s pohodovou Arubou tvoria tzv. ABC Islands (ešte v nedávnej minulosti boli spolu súčasťou Holandských Antíl). Celý tento pôsobivý mikroregión nájdete mimo hlavnej oblasti karibských hurikánov a možno ho označiť ako jednu z najlepších potápačských lokalít planéty.

0

Add a Comment