VLetenky

Aruba s Air Canada od 448 EUR

Divi Beach
Atmosféra Divi Beach na karibskom ostrove Aruba (foto: Roel van Deursen/Flickr/CC BY 2.0)

Na tropický ostrov Aruba máte príležitosť využiť ponuku leteckej spoločnosti Air Canada (v spolupráci s partnerskými dopravcami) zo Star Alliance (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na karibské súostrovie Aruba (do Oranjestadu) sa predávajú za 448 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné stanovujú určujú odlety v období 16.08.-17.12.2020 a 13.01.-31.05.2021, min. dobu pobytu 5 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 2. júla (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) od augusta 2020 do apríla 2021.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Arubu nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 15. februára s návratom z holandského Oranjestadu (AUA) dňa 2. marca 2021.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Aruba za 448 EUR (15.02.-02.03.2021)
Viedeň – Aruba za 448 EUR (22.08.-06.09.2020)

VIE-AUA
Viedeň, Rakúsko – Aruba, Holandsko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Aruba

Pôsobivý holandský tropický ostrov Aruba Vás čaká v pomerne neveľkej vzdialenosti od venezuelského pobrežia, v južnej časti famózneho karibského súostrovia Malé Antily. Na svoje si prídu najmä vášniví milovníci nádherných piesočnatých pláží Karibského mora, ale o nič istotne neostanú ukrátení ani fanúšikovia objavovania dobre ukrytých krás fantastického podmorského sveta.

Určite Vás upútajú i susedné pohodové ostrovy – kúzelné Curaçao a čarovný Bonaire, ktoré spolu s príjemnou Arubou vytvárajú tzv. ABC Islands (ešte v nedávnej minulosti boli spolu súčasťou Holandských Antíl). Celý tento impresívny mikroregión nájdete mimo hlavnej oblasti karibských hurikánov a dá sa označiť ako jedna z najlepších potápačských lokalít zemegule.

0

Add a Comment