VLetenky

Aruba s Air Canada od 424 EUR

Eagle Beach
Idylické scenérie Eagle Beach na karibskom ostrove Aruba (foto: Göran Ingman/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Na tropický ostrov Aruba máte možnosť využiť ponuku leteckej spoločnosti Air Canada (v spolupráci s partnerskými aerolinkami) zo Star Alliance (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na karibské súostrovie Aruba (do Oranjestadu) sa dajú kúpiť za 424 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 10.03.-17.04., 23.04.-30.04, 01.11.-30.12.2019 a 10.01.-11.02.2020, min. dobu pobytu 5 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 13. marca (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu novembra 2019.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky na Arubu nech bude napr. odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 9. novembra (sobota) s návratom z holandského Oranjestadu (AUA) dňa 17. novembra 2019 (nedeľa).

Rezervácia letenky:
Viedeň – Aruba za 424 EUR (09.11.-17.11.2019 / sobota – nedeľa)

VIE-AUA
Viedeň, Rakúsko – Aruba, Holandsko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Aruba

Pôsobivý holandský tropický ostrov Aruba Vás čaká v pomerne neveľkej vzdialenosti od venezuelského pobrežia, v južnej časti famózneho karibského súostrovia Malé Antily. Na svoje si prídu najmä vášniví milovníci nádherných piesočnatých pláží Karibského mora, ale o nič istotne neostanú ukrátení ani fanúšikovia objavovania dobre ukrytých krás fantastického podmorského sveta.

Určite Vás upútajú i susedné pohodové ostrovy – kúzelné Curaçao a čarovný Bonaire, ktoré spolu s príjemnou Arubou vytvárajú tzv. ABC Islands (ešte v nedávnej minulosti boli spolu súčasťou Holandských Antíl). Celý tento impresívny mikroregión nájdete mimo hlavnej oblasti karibských hurikánov a dá sa označiť ako jedna z najlepších potápačských lokalít zemegule.

0