VLetenky

Andamanské ostrovy s Emirates od 631 EUR

Andaman Islands
Nesmierne fotogenické tropické Andamanské ostrovy (foto: Jakub Michankow/Flickr/CC BY 2.0)

Indické Andamanské a Nikobarské ostrovy si máte možnosť pozrieť (aj v priebehu hlavnej sezóny) s ponukou leteckej spoločnosti Emirates v spolupráci s partnerskými aerolinkami (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Andamanské ostrovy (do Port Blair) kúpite za 631 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 11.06.-29.06., 13.08.-22.10., 31.10.-16.12.2018 a 06.01.-29.01.2019, min. dobu pobytu 5 dní, max. dobu pobytu 4 mesiace a predaj do 11. júna (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť leteniek:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve (najmä) s odletom od začiatku septembra do začiatku decembra 2018 a od začiatku januára do konca januára 2019.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky na Andamanské ostrovy nech bude napr. odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 28. novembra s návratom z indického Port Blair (IXZ) dňa 12. decembra 2018.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Port Blair za 631 EUR (28.11.-12.12.2018)

VIE-IXZ
Viedeň, Rakúsko – Port Blair/Andamany, India (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Andamanské ostrovy

Pokiaľ sa radíte medzi cestovateľov, ktorí sa radi pohybujú mimo vychodených turistických chodníčkov (propagovanými najpopulárnejšími backpackerskými vydavateľstvami), famózne Andamany Vás istotne nesklamú. Z hľadiska návštevnosti figurujú spolu s Lakadivami na opačnom konci rebríčka v porovnaní s najvychytenejšími cestovateľskými cieľmi v Indii ako “Zlatý trojuholník” (Dillí – Tádž Mahal – Džajpur – Dillí), pulzujúci Bombaj, pohodová Goa, posvätné Váranasí či impresívna Kalkata.

Pôsobivé Andamanské a Nikobarské ostrovy v Bengálskom zálive, položené v rovnomennom Andamanskom mori medzi Indiou, Mjanmarskom (Barmou) a Thajskom, teda stále čakajú na väčší počet objaviteľov. Možno ich pokladať za úplne inú Indiu a aj vzhľadom na svoju polohu bokom od hlavných turistických trás ich navštívi len zlomok cestovateľov mieriacich na indický subkontinent. Pri návšteve Andamanov určite neobíďte príťažlivý Havelock Island.

0