VLetenky

Andamanské ostrovy s Emirates od 590 EUR

Andaman Islands
Kalapathar Beach, Havelock Island, Andamany (foto: Mvbellad/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Indické Andamanské ostrovy máte šancu navštíviť (i počas hlavnej sezóny) v rámci ponuky leteckej spoločnosti Emirates v spolupráci s partnerskými dopravcami (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Andamanské ostrovy (do Port Blair) sú v predaji za 590 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 04.11.-16.12.2019, 06.01.-29.01., 04.02.-01.04., 11.04.-28.06.2020, min. dobu pobytu 5 dní, max. dobu pobytu 4 mesiace a predaj do 3. decembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť leteniek:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase platnosti zimného letového poriadku.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Andamanské ostrovy nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 4. decembra s návratom z indického Port Blair (IXZ) dňa 18. decembra 2019.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Port Blair za 590 EUR (04.12.-18.12.2019)

VIE-IXZ
Viedeň, Rakúsko – Port Blair/Andamany, India (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Andamanské ostrovy

Ak sa zaraďujete medzi cestovateľov, ktorí sa radi pohybujú mimo vychodených turistických chodníčkov (propagovanými najobľúbenejšími “backpackerskými” vydavateľstvami), znamenité Andamany Vás určite nesklamú. Z hľadiska návštevnosti figurujú spolu s Lakadivami na opačnom konci rebríčka v porovnaní s najvychýrenejšími cestovateľskými cieľmi v Indii ako “Zlatý trojuholník” (Dillí – Tádž Mahal – Džajpur – Dillí), rušný Bombaj, pohodová Goa, posvätné Váranasí či pôsobivá Kalkata.

Impresívne Andamanské a Nikobarské ostrovy v Bengálskom zálive, situované v rovnomennom Andamanskom mori medzi Indiou, Mjanmarskom (Barmou) a Thajskom, teda stále očakávajú na väčší počet objaviteľov. Dajú sa ich považovať za úplne inú Indiu a i vzhľadom na svoju polohu bokom od hlavných turistických trás ich navštívi iba zlomok cestovateľov smerujúcich na indický subkontinent. Pri návšteve Andamanov istotne nevynechajte pôvabný Havelock Island.

0

Add a Comment