VLetenky

Alicante s Anisec od 0,02 EUR

Palmeral de Elche
El Palmeral de Elche v blízkosti Alicante (foto: Superchilum)/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Výlet na Costa Blanca i počas prázdnin máte príležitosť zrealizovať so spoločnosťou Anisec (rakúskou “dcérou” IAG) v spolupráci s partnerskými Level a Vueling (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do španielskeho mesta Alicante sú v predaji za 0,02 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve od začiatku augusta do konca septembra 2018 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania termínov).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 11. augusta (sobota) s návratom zo španielskeho Alicante (ALC) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 18. augusta 2018 (sobota).

Rezervácia letenky:
Viedeň – Alicante za 0,02 EUR (11.08.-18.08.2018 / sobota – sobota / “manuálne zadanie”)

VIE-ALC
Viedeň, Rakúsko – Alicante, Španielsko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Alicante a Costa Blanca

Príjemné vyše 300-tisícové Alicante, sídlo rovnomennej provincie, Vás čaká pri pobreží príťažlivého Stredozemného mora v španielskej autonómnej oblasti Valencia. Charakteristický obraz Alicante vytvára majestátna hora Benacantil s pôsobivým hradom Santa Bárbara, odkiaľ si skvelý výhľad na celé mesto aj so širokým okolím vychutnáte “ako na dlani”. Medzi Alicante a Valenciou (situovanou od neho na sever) nájdete Costa Blanca, 200-km dlhý pás pobrežia s nádhernými piesočnatými plážami a lákavými prímorskými letoviskami Benidorm a Dénia.

Za úžasnými cestovateľskými pozoruhodnosťami však nemusíte chodiť z Alicante príliš ďaleko. Vskutku pohodové plážové scenérie nájdete i v prímorskom mestečku El Altet (Playa del Altet v Bahía de Alicante). Asi 20 km smerom na juhozápad od Alicante naďabíte na výborné Elche s majestátnym Palacio de Altamira, excelentným Museo del Palmeral a najväčšou európskou “palmeriou” pod názvom Palmeral de Elche (asi 11000 stromov v palmovom “háji” s vekom až do 300 rokov).

0