VLetenky

Algarve s TUI od 95 EUR

Praia_de_Faro
Čarovné prímorské scenérie Algarve v Praia de Faro (foto: Osvaldo Gago/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Geniálne Algarve majú šancu spoznať nielen flexibilnejší cestovatelia zo severnejších oblastí Slovenska či Moravy s last minute ponukou charterových leteniek TUI/Enter Air (s odletom z Katovíc).

Spiatočné letenky na portugalské Algarve sú k dispozícii za 397 PLN (alebo v prepočte cca 95 EUR) s odletom zo spomínaného katovického letiska (KTW) dňa 17. augusta (pondelok) a návratom z portugalského Faro (FAO) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 24. augusta 2015 (pondelok) – last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia leteniek:
Katovice – Faro za 397 PLN (17.08.-24.08.2015)

Algarve

Neskutočne príťažlivá oblasť Algarve zaberá v podstate celú južnú partiu portugalského pobrežia celkom pozoruhodného Atlantického oceánu. Prakticky sa rozkladá od hranice so susedným Španielskom až po magický mys Cabo de São Vicente v celkovej dĺžke viac ako 200 km. Na tomto excelentnom území Vás čaká vyše stovka prekrásnych piesočnatých pláží.

Od pútavého administratívno-politického centra celého tohto znamenitého regiónu – pôvabného Faro, smerom na západ Vás určite potešia nádherné plážové scenérie v Albufeira, Praia da Marinha (Caramujeira) či Armação de Pêra. Istotne si nenechajte ujsť ani historický Lagos so svojím kúzelným okolím a majestátny Silves s impozantným stredovekým hradom.

0