VLetenky

Algarve s TUI od 145 EUR

Algarve
Cabo de Santa Maria – najjužnejší bod Portugalska (foto: Animaris/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Grandiózne Algarve majú možnosť vzhliadnuť nielen flexibilní cestovatelia zo severnejších kútov Slovenska či Moravy s last minute ponukou charterových leteniek TUI/Enter Air (s odletom z Katovíc).

Spiatočné letenky na portugalské Algarve sú k dispozícii za 597 PLN (alebo v prepočte cca 145 EUR) s odletom zo spomínaného katovického letiska (KTW) dňa 27. júla (pondelok) a návratom z portugalského Faro (FAO) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 3. augusta 2015 (pondelok) – last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia leteniek:
Katovice – Faro za 597 PLN (27.07.-03.08.2015)

Algarve

Neskutočne príťažlivá oblasť Algarve zaberá v podstate celú južnú partiu portugalského pobrežia celkom pozoruhodného Atlantického oceánu. Prakticky sa rozkladá od hranice so susedným Španielskom až po magický mys Cabo de São Vicente v celkovej dĺžke viac ako 200 km. Na tomto excelentnom území Vás čaká vyše stovka prekrásnych piesočnatých pláží.

Od pútavého administratívno-politického centra celého tohto znamenitého regiónu – pôvabného Faro, smerom na západ Vás určite potešia nádherné plážové scenérie v Albufeira, Praia da Marinha (Caramujeira) či Armação de Pêra. Istotne si nenechajte ujsť ani historický Lagos so svojím kúzelným okolím a majestátny Silves s impozantným stredovekým hradom.

0