VLetenky

Algarve s TUI od 120 EUR

Algarve
Grandiózne prímorské scenérie Algarve vo Vilamoura blízko Faro (foto: Jose A./Flickr/CC BY 2.0)

Fenomenálne Algarve majú príležitosť spoznať nielen flexibilnejší cestovatelia zo severnejších kútov Slovenska či Moravy s last minute ponukou charterových leteniek TUI/Enter Air (s odletom z Katovíc).

Spiatočné letenky na portugalské Algarve sú k dispozícii za 497 PLN (alebo v prepočte cca 120 EUR) s odletom zo spomínaného katovického letiska (KTW) dňa 3. augusta (pondelok) a návratom z portugalského Faro (FAO) o 14 dní neskôr, t.j. dňa 17. augusta 2015 (pondelok) – last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia leteniek:
Katovice – Faro za 497 PLN (03.08.-17.08.2015)

Algarve

Nesmierne pôvabná oblasť Algarve zaberá prakticky celú južnú časť portugalského pobrežia vcelku pozoruhodného Atlantického oceánu. V podstate sa rozprestiera od hranice so susedným Španielskom až po dramatický mys Cabo de São Vicente v celkovej dĺžke vyše 200 km. Na tomto vynikajúcom území Vás očakáva viac ako stovka nádherných piesočnatých pláží.

Od lákavého administratívno-politického centra celého tohto famózneho regiónu – príťažlivého Faro, smerom na západ Vás istotne potešia prekrásne plážové scenérie v Albufeira, Praia da Marinha (Caramujeira) či Armação de Pêra. Určite si nenechajte ujsť ani historický Lagos so svojím čarovným okolím a impozantný Silves s majestátnym stredovekým hradom.

0