VLetenky

Algarve s TAP Portugal od 166 EUR

Algarve
Plážové scenérie Algarve v Praia da Marinha (foto: Luis Ascenso Photography/Flickr/CC BY 2.0)

Fenomenálne portugalské Algarve máte príležitosť spoznať (aj nazačiatku leta) pri využití ponuky miestnej leteckej spoločnosti TAP Portugal zo Star Alliance (s odletom z Budapešti).

Spiatočné letenky do Faro v Algarve sa predávajú za 166 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho letiska. Tarifné podmienky určujú cesty v čase od 5. mája do 10. decembra 2015 (okrem blackoutu 16.06.-20.09.2015), min. dobu pobytu 3 dni alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 15. marca. Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve počas uvedenej doby platnosti tarifu (t.j. od začiatku mája do začiatku decembra 2015 s výnimkou horeuvedeného vylúčeného obdobia).

Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Algarve môže byť odlet z Budapešti (BUD) dňa 7. júna (nedeľa) s návratom z portugalského Faro (FAO) dňa 14. júna 2015 (nedeľa).

Rezervácia leteniek:
Budapešť – Faro za 166 EUR (07.06.-14.06.2015)

Algarve

Nesmierne pôvabná oblasť Algarve zaberá prakticky celú južnú časť portugalského pobrežia vcelku pozoruhodného Atlantického oceánu. V podstate sa rozprestiera od hranice so susedným Španielskom až po dramatický mys Cabo de São Vicente v celkovej dĺžke vyše 200 km. Na tomto excelentnom území Vás očakáva viac ako stovka nádherných piesočnatých pláží.

Od atraktívneho administratívno-politického centra celého tohto famózneho regiónu – príťažlivého Faro, smerom na západ Vás istotne potešia prekrásne plážové scenérie v Albufeira, Praia da Marinha (Caramujeira) či Armação de Pêra. Určite si nenechajte ujsť ani historický Lagos so svojím čarovným okolím a impozantný Silves s majestátnym stredovekým hradom.

0