VLetenky

Algarve s Eurowings od 90 EUR

Algarve
Šarmantná Praia de Carvoeiro v okolí Lagoa (foto: Bengt Nyman/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Last minute ponuku leteniek z Viedne na Algarve máte možnosť využiť v rámci pravidelného priameho spojenia leteckej spoločnosti Eurowings na trase do prímorského mesta Faro.

Spiatočné letenky do mikroregiónu Algarve sú k dispozícii za 90 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu (VIE) dňa 18. júna (sobota) s návratom z portugalského Faro (FAO) o 14 dní neskôr, t.j. dňa 2. júla 2016 (sobota) – last minute ponuka leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou (uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou).

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Faro za 90 EUR (18.06.-02.07.2016)

Algarve

Nesmierne pôvabná oblasť Algarve zaberá prakticky celú južnú časť portugalského pobrežia vcelku pozoruhodného Atlantického oceánu. V podstate sa rozprestiera od hranice so susedným Španielskom až po dramatický mys Cabo de São Vicente v celkovej dĺžke vyše 200 km. Na tomto vynikajúcim území Vás očakáva viac ako stovka nádherných piesočnatých pláží.

Od lákavého administratívno-politického centra celého tohto famózneho regiónu – príťažlivého Faro, smerom na západ Vás istotne potešia prekrásne plážové scenérie v Albufeira, Praia da Marinha (Caramujeira) či Armação de Pêra. Určite si nenechajte ujsť ani historický Lagos so svojím čarovným okolím a impozantným Silves s majestátnym stredovekým hradom.

0