VLetenky

Algarve s Eurowings od 80 EUR

Algarve
Elegantný Budens pri meste Lagos na juhozápade Algarve (foto: William Warby /Flickr/CC BY 2.0)

Víkendový výletík z Viedne na Algarve možno podniknúť pri využití pravidelného priameho spojenia leteckej spoločnosti Eurowings na trase do prímorského mesta Faro.

Spiatočné letenky do mikroregiónu Algarve (v južnom Portugalsku) sú k dispozícii za 80 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu (VIE) dňa 29. októbra (sobota) s návratom z portugalského Faro (FAO) dňa 31. októbra 2016 (pondelok) – ponuka leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou (uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou).

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Faro za 80 EUR (29.10.-31.10.2016)

Algarve

Neskutočne príťažlivá oblasť Algarve zaberá v podstate celú južnú partiu portugalského pobrežia celkom pozoruhodného Atlantického oceánu. Prakticky sa rozkladá od hranice so susedným Španielskom až po magický mys Cabo de São Vicente v celkovej dĺžke viac ako 200 km. Na tomto výbornom území Vás čaká vyše stovka prekrásnych piesočnatých pláží.

Od pútavého administratívno-politického centra celého tohto znamenitého regiónu – pôvabného Faro, smerom na západ Vás určite potešia nádherné plážové scenérie v Albufeira, Praia da Marinha (Caramujeira) či Armação de Pêra. Istotne si nenechajte ujsť ani historický Lagos so svojím kúzelným okolím a majestátnym Silves s impozantným stredovekým hradom.

0