VLetenky

Algarve s Eurowings od 65 EUR

Algarve
Malebné juhoportugalské pobrežné mesto Lagos (foto: Pufacz/Wikimedia Commons/CC0)

Ponuku leteniek z Viedne na Algarve máte príležitosť využiť v rámci priameho spojenia leteckej spoločnosti Eurowings na trase do prímorského mesta Faro.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do portugalského mikroregiónu Algarve sa dajú kúpiť za 65 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja a dostupnosť:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou. Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým v čase od polovice februára do konca marca 2017 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Algarve môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 27. februára s návratom z portugalského Faro (FAO) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 6. marca 2017.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Faro za 65 EUR (27.02.-06.03.2017)

Algarve

Neskutočne príťažlivá oblasť Algarve zaberá v podstate celú južnú partiu portugalského pobrežia celkom pozoruhodného Atlantického oceánu. Prakticky sa rozkladá od hranice so susedným Španielskom až po magický mys Cabo de São Vicente v celkovej dĺžke viac ako 200 km. Na tomto výbornom území Vás čaká vyše stovka prekrásnych piesočnatých pláží.

Od pútavého administratívno-politického centra celého tohto znamenitého regiónu – pôvabného Faro, smerom na západ Vás určite potešia nádherné plážové scenérie v Albufeira, Praia da Marinha (Caramujeira) či Armação de Pêra. Istotne si nenechajte ujsť ani historický Lagos so svojím kúzelným okolím a majestátnym Silves s impozantným stredovekým hradom.

0