VLetenky

Algarve s Eurowings od 140 EUR

Algarve
Grandiózne Praia de Carvoeiro (Algar Seco) v oblasti Lagoa (foto: Eisenmenger/Pixabay/CC0)

Alternatívou k (budúcim) pravidelným letom Niki/Air Berlin z Viedne na Algarve môžu byť aj (rovnako) priame spojenia leteckej spoločnosti Eurowings na (totožnej) trase do prímorského mesta Faro.

Spiatočné letenky do portugalského Faro v mikroregióne Algarve sa dajú kúpiť za 140 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve najmä počas apríla a mája 2016 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie obojsmernej letenky na Algarve nech bude napr. odlet z Viedne (VIE) dňa 7. mája (sobota) s návratom z portugalského Faro (FAO) dňa 21. mája 2016 (sobota).

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Faro za 140 EUR (07.05.-21.05.2016)
Viedeň – Faro za 148 EUR (rezervácia v SJ)

Algarve

Nesmierne pôvabná oblasť Algarve zaberá prakticky celú južnú časť portugalského pobrežia vcelku pozoruhodného Atlantického oceánu. V podstate sa rozprestiera od hranice so susedným Španielskom až po dramatický mys Cabo de São Vicente v celkovej dĺžke vyše 200 km. Na tomto vynikajúcom území Vás očakáva viac ako stovka nádherných piesočnatých pláží.

Od lákavého administratívno-politického centra celého tohto famózneho regiónu – príťažlivého Faro, smerom na západ Vás istotne potešia prekrásne plážové scenérie v Albufeira, Praia da Marinha (Caramujeira) či Armação de Pêra. Určite si nenechajte ujsť ani historický Lagos so svojím čarovným okolím a impozantný Silves s majestátnym stredovekým hradom.

0