VLetenky

Algarve s Eurowings od 120 EUR

Algarve
Prímorské mestečko Ferragudo v portugalskej oblasti Algarve (foto: Hugo Silva/Flickr/CC BY 2.0)

Alternatívou k (budúcim) pravidelným letom Niki/Air Berlin z Viedne na Algarve môžu byť i (takisto) priame spojenia leteckej spoločnosti Eurowings na (rovnakej) trase do prímorského mesta Faro.

Spiatočné letenky do portugalského Faro v mikroregióne Algarve sa predávajú za 120 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete vo veľmi obmedzenom množstve v máj/júni 2016 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie obojsmernej letenky na Algarve nech bude napr. odlet z Viedne (VIE) dňa 7. mája (sobota) s návratom z portugalského Faro (FAO) dňa 14. mája 2016 (sobota).

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Faro za 120 EUR (07.05.-14.05.2016)
Viedeň – Faro za 128 EUR (rezervácia v SJ)
Viedeň – Faro za 3455 CZK (rezervácia v ČJ)

Algarve

Neskutočne príťažlivá oblasť Algarve zaberá v podstate celú južnú partiu portugalského pobrežia celkom pozoruhodného Atlantického oceánu. Prakticky sa rozkladá od hranice so susedným Španielskom až po magický mys Cabo de São Vicente v celkovej dĺžke viac ako 200 km. Na tomto výbornom území Vás čaká vyše stovka prekrásnych piesočnatých pláží.

Od pútavého administratívno-politického centra celého tohto znamenitého regiónu – pôvabného Faro, smerom na západ Vás určite potešia nádherné plážové scenérie v Albufeira, Praia da Marinha (Caramujeira) či Armação de Pêra. Istotne si nenechajte ujsť ani historický Lagos so svojím kúzelným okolím a majestátny Silves s impozantným stredovekým hradom.

0