VLetenky

Algarve s Air Berlin za 120 EUR

Algarve
Scenérie Algarve v Praia dos Pinheiros pri meste Lagos (foto: William Warby/Flickr/CC BY 2.0)

Geniálne portugalské Algarve máte šancu navštíviť (aj na začiatku leta) vďaka priamym pravidelným spojeniam leteckej spoločnosti Niki/Air Berlin (s odletom z Viedne).

Routingy v predaji:
Spiatočné letenky do Faro sú v predaji za 120 EUR s odletom zo spomínaného viedenského letiska pri uplatnení kupónu “URLAUB20” umožňujúceho zľavu 20 EUR (v tomto prípade zo základnej ceny 140 EUR) na doleuvedenom odkaze na rezerváciu v priebehu 28. apríla (do 23:59).

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou. Tarifné podmienky v kombinácii s promokódom (“URLAUB20”) určujú min. dobu pobytu sobotňajšiu noc a predaj do 28. apríla.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým v prvej polovici júna a v prvej polke októbra 2016.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Algarve môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 4. júna (sobota) s návratom z portugalského Faro (FAO) dňa 11. júna 2016 (sobota).

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Faro za 120 EUR (04.06.-11.06.2016 s promokódom / 140 EUR pred zľavou)

Algarve

Neskutočne príťažlivá oblasť Algarve zaberá v podstate celú južnú partiu portugalského pobrežia celkom pozoruhodného Atlantického oceánu. Prakticky sa rozkladá od hranice so susedným Španielskom až po magický mys Cabo de São Vicente v celkovej dĺžke viac ako 100 km. Na tomto výbornom území Vás čaká vyše ako stovka prekrásnych piesočnatých pláží.

Od pútavého administratívno-politického centra celého tohto znamenitého regiónu – pôvabného Faro, smerom na západ Vás určite potešia nádherné plážové scenérie v Albufeira, Praia da Marinha (Caramujeira) či Armação de Pêra. Istotne si nenechajte ujsť ani historický Lagos so svojím kúzelným okolím a majestátny Silves s impozantným stredovekým hradom.

0