VLetenky

Algarve s Air Berlin od 237 EUR

Algarve
Skalnaté pobrežie Algarve s magickými plážami (foto: Rodrigo Gómez Sanz/Flickr/CC BY 2.0)

Excelentné portugalské Algarve máte možnosť spoznať (aj v teplejších mesiacoch) zásluhou spoločnosti Air Berlin z leteckej aliancie Oneworld (s odletom z viedenského letiska).

Spiatočné letenky do Faro v Algarve sa dajú kúpiť za 237 EUR s odletom zo spomínanej Viedne. Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve najmä v priebehu druhého kvartálu roku 2015 (s predajom do vyčerpania voľných termínov).

Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Algarve nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 24. júna s návratom z portugalského Faro (FAO) dňa 1. júla 2015.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Faro za 237 EUR (24.06.-01.07.2015)
Viedeň – Faro za 250 EUR (rezervácia v SJ)
Viedeň – Faro za 6913 CZK (rezervácia v ČJ)

Algarve

Neuveriteľne pôvabná oblasť Algarve zaberá prakticky celú južnú partiu portugalského pobrežia vcelku pozoruhodného Atlantického oceánu. V podstate sa rozprestiera od hranice so susedným Španielskom až po dramatický mys Cabo de São Vicente v celkovej dĺžke vyše 200 km. Na tomto vynikajúcom území Vás očakáva viac ako stovka nádherných piesočnatých pláží.

Od atraktívneho administratívno-politického centra celého tohto famózneho regiónu – príťažlivého Faro, smerom na západ Vás istotne potešia prekrásne plážové scenérie v Albufeira, Praia da Marinha (Caramujeira) či Armação de Pêra. Určite si nenechajte ujsť ani historický Lagos so svojím čarovným okolím a impozantný Silves s majestátnym stredovekým hradom.

0