VLetenky

Algarve s Air Berlin od 175 EUR

Algarve
Scenérie Algarve v Praia (Grutas) de Benagil/(foto: Hurtuv/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Geniálne portugalské Algarve (s možnosťou návštevy Madridu) sa dá vzhliadnuť (na konci sezóny) so spoločnosťou Niki/Air Berlin v spolupráci s partnermi z aliancie Oneworld (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky do Faro v Algarve sú v predaji za 175 EUR s odletom zo spomínaného viedenského letiska. Tarifné podmienky stanovujú cesty max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o ničo vyššiu cenu nájdete vo veľmi obmedzenom množstve predovšetkým počas septembra 2015.

Príklad rezervácie obojsmernej letenky na Algarve nech bude napr. odlet z Viedne (VIE) dňa 17. septembra (štvrtok) s návratom z portugalského Faro (FAO) dňa 21. septembra 2015 (pondelok).

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Faro za 175 EUR (17.09.-21.09.2015)
Viedeň – Faro za 183 EUR (rezervácia v NJ)
Viedeň – Faro za 183 EUR (rezervácia v AJ)
Viedeň – Faro za 5047 CZK (rezervácia v ČJ)

Algarve

Neskutočne príťažlivá oblasť Algarve zaberá v podstate celú južnú partiu portugalského pobrežia celkom pozoruhodného Atlantického oceánu. Prakticky sa rozkladá od hranice so susedným Španielskom až po magický mys Cabo de São Vicente v celkovej dĺžke viac ako 200 km. Na tomto excelentnom území Vás čaká vyše stovka prekrásnych piesočnatých pláží.

Od pútavého administratívno-politického centra celého tohto znamenitého regiónu – pôvabného Faro, smerom na západ Vás určite potešia nádherné plážové scenérie v Albufeira, Praia da Marinha (Caramujeira) či Armação de Pêra. Istotne si nenechajte ujsť ani historický Lagos so svojím kúzelným okolím a majestátny Silves s impozantným stredovekým hradom.

0