VLetenky

Algarve s Air Berlin od 146 EUR

Algarve
Grandiózne prímorské scenérie Algarve vo Vilamoura (foto: Ronald Saunders/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Fenomenálne portugalské Algarve možno navštíviť (budúce leto) aj priamymi pravidelnými spojeniami leteckej spoločnosti Niki/Air Berlin (s odletom z rakúskej Viedne).

Spiatočné letenky do Faro v mikroregióne Algarve sa predávajú za 107 GBP (alebo v prepočte cca 146 EUR) s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Tarifné podmienky určujú max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletmi) od polovice mája do konca júna 2016.

Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Algarve môže byť odlet z Viedne (VIE) dňa 29. júna s návratom z portugalského Faro (FAO) dňa 9. júla 2016.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Faro za 107 GBP (29.06.-09.07.2016)
Viedeň – Faro za 148 EUR (rezervácia na webe dopravcu)
Viedeň – Faro za 157 EUR (rezervácia v SJ)
Viedeň – Faro za 4182 CZK (rezervácia v ČJ)

Algarve

Nesmierne pôvabná oblasť Algarve zaberá prakticky celú južnú časť portugalského pobrežia vcelku pozoruhodného Atlantického oceánu. V podstate sa rozprestiera od hranice so susedným Španielskom až po dramatický mys Cabo de São Vicente v celkovej dĺžke vyše 200 km. Na tomto vynikajúcom území Vás očakáva viac ako stovka nádherných piesočnatých pláží.

Od lákavého administratívno-politického centra celého tohto famózneho regiónu – príťažlivého Faro, smerom na západ Vás istotne potešia prekrásne plážové scenérie v Albufeira, Praia da Marinha (Caramujeira) či Armação de Pêra. Určite si nenechajte ujsť ani historický Lagos so svojím čarovným okolím a impozantný Silves s majestátnym stredovekým hradom.

0