VLetenky

Algarve s Air Berlin od 136 EUR

Algarve
Skvelá Praia da Conchas na Ilha Deserta pri Faro (foto: Animaris/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Geniálne portugalské Algarve máte možnosť navštíviť (čiastočne) aj v priebehu letných prázdnin priamymi pravidelnými spojeniami leteckej spoločnosti Niki/Air Berlin (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky do Faro v mikroregióne Algarve sú v predaji za 100 GBP (alebo v prepočte asi 136 EUR) s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Tarifné podmienky určujú min. dobu pobytu sobotňajšiu noc a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve počas letného letového poriadku (t.j. cca v období od apríla do októbra 2016).

Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Algarve nech poslúži odlet z Viedne (VIE) dňa 13. júla s návratom z portugalského Faro (FAO) dňa 20. júla 2016.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Faro za 100 GBP (13.07.-20.07.2016)
Viedeň – Faro za 137 EUR (rezervácia na webe dopravcu)
Viedeň – Faro za 146 EUR (rezervácia v SJ)
Viedeň – Faro za 3850 CZK (rezervácia v ČJ)

Algarve

Neskutočne príťažlivá oblasť Algarve zaberá v podstate celú južnú partiu portugalského pobrežia celkom pozoruhodného Atlantického oceánu. Prakticky sa rozkladá od hranice so susedným Španielskom až po magický mys Cabo de São Vicente v celkovej dĺžke viac ako 200 km. Na tomto výbornom území Vás čaká vyše stovka prekrásnych piesočnatých pláží.

Od pútavého administratívno-politického centra celého tohto znamenitého regiónu – pôvabného Faro, smerom na západ Vás určite potešia nádherné plážové scenérie v Albufeira, Praia da Marinha (Caramujeira) či Armação de Pêra. Istotne si nenechajte ujsť ani historický Lagos so svojím kúzelným okolím a majestátny Silves s impozantným stredovekým hradom.

0