VLetenky

Algarve s Air Berlin od 125 EUR

Algarve
Prímorské scenérie Ponta da Piedade v blízkosti mesta Lagos (foto: Romain MOREL/Flickr/CC BY 2.0)

Geniálne portugalské Algarve máte možnosť navštíviť (na začiatku teplejšieho obdobia) i priamymi pravidelnými spojeniami leteckej spoločnosti Niki/Air Berlin (s odletom z rakúskej Viedne).

Spiatočné letenky do Faro sa predávajú za 125 EUR s odletom zo spomínaného viedenského letiska pri aplikácii kupónu “20RABATT” oprávňujúceho na zľavu 20 EUR (v tomto prípade zo základnej ceny 145 EUR) na doleuvedenom odkaze na rezerváciu v priebehu 23. septembra.

Tarifné podmienky v kombinácii s uplatneným promokódom stanovujú max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do 23. septembra. Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletmi) počas apríla 2016.

Príklad rezervácie obojsmernej letenky na Algarve nech bude napr. odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 23. apríla s návratom z portugalského Faro (FAO) dňa 30. apríla 2016.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Faro za 125 EUR (23.04.-30.04.2016 s promokódom “20RABATT” / 145 EUR pred zľavou)

Algarve

Neskutočne príťažlivá oblasť Algarve zaberá v podstate celú južnú partiu portugalského pobrežia celkom pozoruhodného Atlantického oceánu. Prakticky sa rozkladá od hranice so susedným Španielskom až po magický mys Cabo de São Vicente v celkovej dĺžke viac ako 200 km. Na tomto excelentnom území Vás čaká vyše ako stovka prekrásnych piesočnatých pláží.

Od pútavého administratívno-politického centra celého tohto znamenitého regiónu – pôvabného Faro, smerom na západ Vás určite potešia nádherné plážové scenérie v Albufeira, Praia da Marinha (Caramujeira) či Armação de Pêra. Istotne si nenechajte ujsť ani historický Lagos so svojím kúzelným okolím a majestátny Silves s impozantným stredovekým hradom.

0