VLetenky

Algarve s Air Berlin od 120 EUR

Algarve
Scenérie Algarve v Praia (Grutas) de Benagil (foto: photo2go.albufeira/Flickr/CC BY 2.0)

Fenomenálne portugalské Algarve máte príležitosť navštíviť aj v priebehu letných prázdnin priamymi pravidelnými spojeniami leteckej spoločnosti Niki/Air Berlin (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky do Faro sa predávajú za 120 EUR s odletom zo spomínaného viedenského letiska pri uplatnení kupónu “SCHNAPP@20” umožňujúceho zľavu 20 EUR (v tomto prípade zo základnej ceny 140 EUR) na doleuvedenom odkaze na rezerváciu do 28. októbra.

Tarifné podmienky v kombinácii s aplikovaným promokódom stanovujú min. dobu pobytu sobotňajšiu noc a predaj do 28. októbra. Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve počas platnosti letného letového poriadku (t.j. cca v čase od apríla do októbra 2016).

Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Algarve nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 13. júla s návratom z portugalského Faro (FAO) dňa 20. júla 2016.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Faro za 120 EUR (13.07.-20.07.2016 s promokódom / 140 EUR pred zľavou)

Algarve

Nesmierne pôvabná oblasť Algarve zaberá prakticky celú južnú časť portugalského pobrežia vcelku pozoruhodného Atlantického oceánu. V podstate sa rozprestiera od hranice so susedným Španielskom až po dramatický mys Cabo de São Vicente v celkovej dĺžke vyše 00 km. Na tomto vynikajúcom území Vás očakáva viac ako ako stovka nádherných piesočnatých pláží.

Od lákavého administratívno-politického centra celého tohto famózneho regiónu – príťažlivého Faro, smerom na západ Vás istotne potešia prekrásne plážové scenérie v Albufeira, Praia da Marinha (Caramujeira) či Armação de Pêra. Určite si nenechajte ujsť ani historický Lagos so svojím čarovným okolím a impozantný Silves s majestátnym stredovekým hradom.

0