VLetenky

Algarve s Air Berlin od 117 EUR

Algarve
Prímorské mestečko Ferragudo v oblasti Algarve (foto: Joergsam/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Fenomenálne portugalské Algarve máte príležitosť navštíviť (na začiatku leta) pri využití priamych pravidelných spojení leteckej spoločnosti Niki/Air Berlin (s odletom z Viedne).

Routingy v predaji:
Spiatočné letenky do Faro kúpite za 117 EUR s odletom zo spomínaného viedenského letiska pri uplatnení kupónu “SOMMERPAUSE” umožňujúceho zľavu 20 EUR (v tomto prípade zo základnej ceny 137 EUR) na doleuvedenom odkaze na rezerváciu v priebehu 11. mája (do 23:59).

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou. Tarifné podmienky v kombinácii s promokódom (“SOMMERPAUSE”) stanovujú min. dobu pobytu sobotňajšiu noc a predaj do 11. mája.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) na konci mája a v prvej polovici júna 2016.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Algarve môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 15. júna s návratom z portugalského Faro (FAO) dňa 6. júla 2016.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Faro za 117 EUR (15.06.-06.07.2016 s promokódom / 137 EUR pred zľavou)

Algarve

Nesmierne pôvabná oblasť Algarve zaberá prakticky celú južnú časť portugalského pobrežia vcelku pozoruhodného Atlantického oceánu. V podstate sa rozprestiera od hranice so susedným Španielskom až po dramatický mys Cabo de São Vicente v celkovej dĺžke vyše 100 km. Na tomto vynikajúcom území Vás očakáva viac ako ako stovka nádherných piesočnatých pláží.

Od lákavého administratívno-politického centra celého tohto famózneho regiónu – príťažlivého Faro, smerom na západ Vás istotne potešia prekrásne plážové scenérie v Albufeira, Praia da Marinha (Caramujeira) či Armação de Pêra. Určite si nenechajte ujsť ani historický Lagos so svojím čarovným okolím a impozantný Silves s majestátnym stredovekým hradom.

0