VLetenky

Algarve s Air Berlin od 104 EUR

Algarve
Idylická Praia de Carvoeiro v oblasti Lagoa (foto: Bengt Nyman/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Geniálne portugalské Algarve máte šancu navštíviť pri využití last minute ponuky charterových leteniek na krídlach leteckej spoločnosti Niki/Air Berlin (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky na Algarve sú k dispozícii za 104 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu (VIE) dňa 25. mája s návratom z portugalského Faro (FAO) o 14 dní neskôr, t.j. dňa 8. júna 2016 – last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Faro za 104 EUR (25.05.-08.06.2016)

Algarve

Nesmierne príťažlivá oblasť Algarve zaberá v podstate celú južnú partiu portugalského pobrežia celkom pozoruhodného Atlantického oceánu. Prakticky sa rozkladá od hranice so susedným Španielskom až po magický mys Cabo de São Vicente v celkovej dĺžke viac ako 100 km. Na tomto výbornom území Vás čaká vyše ako stovka prekrásnych piesočnatých pláží.

Od pútavého administratívno-politického centra celého tohto znamenitého regiónu – pôvabného Faro, smerom na západ Vás určite potešia nádherné plážové scenérie v Albufeira, Praia da Marinha (Caramujeira) či Armação de Pêra. Istotne si nenechajte ujsť ani historický Lagos so svojím kúzelným okolím a majestátny Silves s impozantným stredovekým hradom.

0