VLetenky

Alandské ostrovy s Finnair od 170 EUR

Åland
Škandinávia v podobe súostrovia Åland (foto: Visit ÅLand/EHRENBERG Kommunikation /Flickr/CC BY-SA 2.0)

Na návštevu škandinávskych Alandských ostrovov aj počas letných prázdnin (i s možnosťou prehliadky Helsínk) vábi spoločnosť Finnair z leteckej aliancie Oneworld (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do fínskeho mesta Mariehamn na Alandoch kúpite za 170 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od januára do novembra 2018 (vrátane obdobia letných prázdnin).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Alandské ostrovy nech poslúži odlet z českej Prahy (PRG) dňa 10. júla s návratom z fínskeho Mariehamn (MHQ) dňa 13. júla 2018.

Rezervácia leteniek:
Praha – Mariehamn za 170 EUR (10.07.-13.07.2018)

Alandské ostrovy

Impresívne škandinávske Alandy (Åland) nájdete v Baltickom mori medzi fínskou a švédskou pevninou (konkrétne v oblasti medzi Turku na juhozápade Fínska a Štokholmom), pričom západný okraj súostrovia oddeľuje od kontinentálneho Švédska len približná vzdialenosť okolo 40 km. Pôsobivé Alandské ostrovy majú v rámci “domovského” Fínska osobitné postavenie autonómneho regiónu, keďže drvivá väčšina jeho obyvateľov rozpráva švédskym jazykom. Pozoruhodný Mariehamn má status administratívno-politického centra celej tejto pútavej oblasti.

0