Letenky do Papuy Nová Guinea

Papua Nová Guinea s Philippine Airlines od 921 EUR

Lae
Papua Nová Guinea v širšom okolí prímorského mesta Lae (foto: eGuideTravel.com /Flickr/CC BY 2.0)

Ostrieľaných dobrodruhov, hľadajúcich neustále nové cestovateľské výzvy, snáď osloví ponuka leteckej spoločnosti Philippine Airlines do ďalekej Oceánie (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do štátu v Austrálii a Oceánii s názvom Papua Nová Guinea (do Port Moresby) sa dajú kúpiť za 921 EUR s odletom z pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Viac →

0

Mikronézia, Šalamúnove ostrovy, Papua Nová Guinea a Filipíny od 1303 EUR

Chuuk
Pacifické tropické súostrovie Truk (Chuuk) v Mikronézii (foto: Matt Kieffer/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Na okružnú cestu po Oceánii majú šancu zavítať nielen cestovateľskí, potápačskí či leteckí fajnšmekri pri kombinácii tarifov spoločností Air China (Star Alliance) a Air Niugini (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Itinerár v cene 1303 EUR pozostáva z dvoch samostatných spiatočných leteniek na trase z viedenského letiska na Filipíny (1. letenka s Air China za 503 EUR) s pokračovaním ďalej cez ...

Viac →
0

Papua Nová Guinea s Philippine Ailines od 703 EUR

Bougainville
Tropický ostrov Buka Island v súostroví Bougainville (foto: Jeremy Weate/Flickr/CC BY 2.0)

Ostrieľaných dobrodruhov, hľadajúcich neustále nové cestovateľské výzvy, snáď osloví ponuka leteckej spoločnosti Philippine Airlines do ďalekej Oceánie (s odletom z Európy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do štátu v Austrálii a Oceánii pod názvom Papua Nová Guinea (do Port Moresby) sú v predaji za 703 EUR s odletom z britského Londýna.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 01.09.-15.12. ...

Viac →
0

Papua Nová Guinea s Qatar Airways od 914 EUR

Trobriand Islands
Prekrásne tropické súostrovie Kiriwina Island v provincii Milne Bay (foto: Freesally/Pixabay/CC0)

Ostrieľaných dobrodruhov, hľadajúcich neustále nové cestovateľské výzvy, azda osloví ponuka spoločnosti Qatar Airways (z leteckej aliancie Oneworld) do Oceánie (s odletom z Budapešti).

Spiatočné letenky do štátu v Austrálii a Oceánii pod názvom Papua Nová Guinea (do Port Moresby) sú v predaji za 914 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Tarifné podmienky stanovujú cesty od 15. januára do ...

Viac →
0

Papua Nová Guinea s Qatar Airways od 905 EUR

Nusa Island
Magický Nusa Island v súostroví New Ireland blízko Kavieng (foto: Ian @ ThePaperboy.com/Flickr)

Skúsených dobrodruhov, hľadajúcich ustavične nové cestovateľské výzvy, snáď osloví ponuka Qatar Airways (v spolupráci s Air Niugini) do Oceánie (s odletom z Budapešti).

Spiatočné letenky do pomerne exotického štátu v ďalekej Austrálii a Oceánii s názvom Papua Nová Guinea (konkrétne do hlavného mesta Port Moresby) sú v predaji za 905 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu. ...

Viac →
0
Page 1 of 2 12