VLetenky

Thajské Krabi s Travel Service od 239 EUR

Krabi
Plážové scenérie Andamanského mora v širšom okolí Krabi (foto: John Voo/Flickr/CC BY 2.0)

Do juhozápadného Thajska (na konci hlavnej sezóny) vábi pohotovejších a flexibilnejších cestovateľov last minute ponuka charterových leteniek na palube spoločnosti Travel Service z Poľska.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Thajska sú k dispozícii za 996 PLN (cca 239 EUR) s odletom z poľskej Varšavy (WAW) dňa 22. februára (štvrtok) a návratom z thajského Krabi (KBV) o 11 dní neskôr, t.j. dňa 5. marca 2018 (pondelok) – last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia letenky:
Varšava – Krabi za 996 PLN / 239 EUR (22.02.-05.03.2018 / štvrtok – pondelok)

WAW-KBV

Doprava do Poľska

Variánt ekonomickej dopravy do poľskej metropoly bude viac, máte šancu vyskúšať služby poľského nízkonákladového autobusového dopravcu PolskiBus na linke Bratislava – Katovice – Varšava, alebo využiť lety ultra low cost carriers (Wizz Air) na trase Bratislava – Varšava.

Juhozápadná časť Thajska

Obľúbené Krabi Vás čaká v rovnomennej provincii v juhozápadnej partii Thajského kráľovstva, v oblasti pobrežia impozantného Andamanského mora. Poteší Vás nielen pôvabnými plážovými scenériami v Ao Nang či Railay Beach (a prípadne i celej fantastickej okolitej krasovej oblasti). Môže však byť i vhodným východiskovým bodom na prehliadku mimoriadne krásneho ostrova Ko Phi Phi.

2

Comments

 1. Dani  február 18, 2018

  Existuje zde moznost jednosmerne z krabi do Polska?

  • Admin  február 18, 2018

   Dobrý deň,

   tarif sa týka spiatočných (charterových) leteniek z poľskej Varšavy (WAW) do thajského Krabi (KBV).

   Tieto spiatočné letenky možno využiť (za rovnakú cenu, t.j. 239 EUR) aj ako jednosmernú letenku WAW-KBV (a cestu späť KBV-WAW vynechať).

   Letenky však nemožno použiť iba ako “one-way” opačným smerom KBV-WAW (potrebné preletieť najprv prvú časť WAW-KBV).

   Rezerváciu štandardných jednosmerných leteniek (priamych charterových letov WAW-KBV a naopak) rezervačný systém v tomto prípade neumožňuje.