VLetenky

Mexický Yucatán s KLM od 388 EUR

Progreso
Atmosféra Yucatán(u) v prímorskom letovisku Progreso (foto: AMAPO/Wikimedia Commons/CC BY 3.0)

Mexický štát Yucatán možno navštíviť pri využití tarifu spoločnosti Air France-KLM (z leteckej aliancie Sky Team) v spolupráci s partnerskými dopravcami (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do mexického veľkomesta Mérida (Yucatán) kúpite za 388 EUR pri odlete zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú min. dobu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) od septembra 2020 do júna 2021.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky nech bude napr. odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 10. februára s návratom z mexického mesta Mérida (MID) dňa 20. februára 2021.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Mérida za 388 EUR (10.02.-20.02.2021)

VIE-MID
Viedeň, Rakúsko – Mérida (Yucatán), Mexiko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Yucatán (Mexiko)

Mexický štát Yucatán pokrýva severnú partiu rovnomenného polostrova. Jeho sever prakticky tvorí pobrežie Mexického zálivu, na západe hraničí s Campeche (San Francisco de Campeche) a východnú hranicu zdieľa s Quintana Roo (Chetumal). Z miestneho centra Mérida to nebudete mať ďaleko za príjemnými plážami Golfo de México v (neveľmi vzdialených) letoviskách Progreso či Celestún.

0

Add a Comment