VLetenky

Kingston (Jamajka) s Air Canada od 562 EUR

Lime Cay
Karibský ostrovček Lime Cay pri Kingstone (foto: Gmanacsa/Wikimedia Commons/CC BY-SA 2.0)

Nielen východ tropického súostrovia Jamajka máte možnosť objavovať s ponukou leteckej spoločnosti Air Canada (a aliančných partnerov) zo Star Aliance (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do jamajskej metropoly Kingston sa dajú kúpiť za 562 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 07.09.-16.12.2022 a 06.01.-31.03.2023, min. dobu pobytu 5 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu októbra 2022.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Jamajku môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 31. októbra s návratom z jamajského Kingstonu (KIN) dňa 15. novembra 2022.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Kingston za 562 EUR (31.10.-15.11.2022)

VIE-KIN
Viedeň, Rakúsko – Kingston, Jamajka (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Jamajka

Jedna z najimpresívnejších karibských krajín – fascinujúce tropické súostrovie Jamajka, Vás očakáva v rozľahlej reťazi excelentného súostrovia Veľké Antily, zhruba 150 km južne od Kuby a približne 200 km na západ od ostrova Hispaniola (s Haiti a Dominikánskou republikou). Jamajka sa rozkladá na území s rozlohou skoro 11 tisíc km², čo predstavuje asi 20% plochy Slovenska. So svojím počtom obyvateľov 2,9 milióna sa radí na tretiu pozíciu v poradí najľudnatejších anglicky hovoriacich štátov v oblasti Severnej Ameriky (za Spojenými štátmi americkými a Kanadou).

Znamenité Montego Bay alebo skrátene MoBay, druhé najväčšie sídlo Jamajky (po hlavnom meste Kingston), nájdete v severozápadnej partii tohto fantastického karibského raja. Medzi ďalšie obľúbené mestečká (s nádhernými piesočnatými plážami) sa zaraďujú kúzelný Negril a čarovné Ocho Rios (Ochi). Istotne neobíďte ani geniálne Modré hory (s najvyšším vrcholom celého súostrovia Blue Mountain Peak 2256 m), ležiace smerom na sever od rušného administratívneho centra Kingston.

0