VLetenky

Kanárske ostrovy s Niki za 129 EUR

Las Palmas
Okolie “Castillo de San Cristóbal” v Las Palmas (foto: El Coleccionista de Instantes/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Vynikajúca španielska Gran Canaria bude jedným zo siedmich znamenitých Kanárskych ostrovov, kde sa majú šancu vydať flexibilní cestovatelia pri využití (last minute) ponuky charterových leteniek na palube leteckej spoločnosti Niki/Air Berlin (s odletom z viedenského leteckého prístavu).

Spiatočné letenky na neskutočne príťažlivý španielsky ostrov pod názvom Gran Canaria sú k dispozícii za 129 EUR s odletom zo spomínanej Viedne (VIE) dňa 20. apríla a návratom z miestneho letiska v Las Palmas (LPA) na Kanárskych ostrovoch o 14 dní neskôr, t.j. dňa 4. mája 2016 – last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Gran Canaria za 129 EUR (20.04.-04.05.2016)

Gran Canaria

K návšteve Gran Canaria máte možnosť v rámci “kanárskej sedmy” pripojiť aj ďalšie (nemenej pútavé) okolité ostrovy, ktoré sú v podstate relatívne ľahko dostupné pravidelnou lodnou či leteckou dopravou. Sklamaní určite nezostanú nielen milovníci nádherných pláží a aktívnych vodných športov, ale ani fanúšikovia prekrásnych horských scenérií a zároveň pešej turistiky.

0