VLetenky

Brazílska Fortaleza s Air France od 494 EUR

Ceará
“Beach Park” v brazílskom veľkomeste Fortaleza (foto: Ana Paula Hirama/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Do tropického pásma juhoamerickej Brazílie máte príležitosť vyraziť so spoločnosťou Air France (z leteckej aliancie Sky Team) v spolupráci s partnerskými aerolíniami (s odletom z rakúskej Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do brazílskeho mesta Fortaleza (v rovníkovej oblasti) sa dajú kúpiť za 494 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 01.09.-16.12.2018 a 02.01.-23.06.2019, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj 10. septembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Reálnu dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete vo v množstve predovšetkým (s odletom) v čase od konca januára do konca marca 2019.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 25. januára (piatok) s návratom z brazílskej Fortalezy (FOR) dňa 3. februára 2019 (nedeľa).

Rezervácia letenky:
Viedeň – Fortaleza za 495 EUR (25.01.-03.02.2019 / piatok – nedeľa)

VIE-FOR
Viedeň, Rakúsko – Fortaleza, Brazília (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Fortaleza (Ceará)

Impresívna 2,3-miliónová Fortaleza (3,4 milióna obyvateľov v metropolitnej oblasti), administratívne a politické centrum štátu Ceará, patrí na piatu priečku v rebríčku najľudnatejších brazílskych sídiel. Toto pôsobivé mesto, ktorého názov sa dá z portugalčiny (do slovenského jazyka voľne) preložiť ako “pevnosť”, leží v ekvatoriálnom pásme krajiny pri pobreží Atlantického oceánu.

V každom prípade sa určite majú na čo tešiť hlavne vášniví milovníci prekrásnych piesočnatých tropických pláží (či už priamo v samotnej Fortaleze alebo v jej blízkom či širším okolím), kde budú mať obrovské množstvo úžasných možností sa venovať nielen plážovému leňošeniu, ale i rozličným “vodným” aktivitám (oddychového či aktívneho charakteru). Nepochybne upúta obdivuhodná Jericoacoara (skrátene nazývaná i Jeri) so skvelými piesočnatými dunami vytvárajúcimi jedny z najpôvabnejších a najobľúbenejších brazílskych plážových scenérií.

0