VLetenky

Aruba s Air Canada od 481 EUR

Palm Beach
Idylické scenérie Palm Beach na karibskom ostrove Aruba (foto: David Stanley /Flickr/CC BY 2.0)

Na tropický ostrov Aruba máte príležitosť využiť ponuku leteckej spoločnosti Air Canada (v spolupráci s partnerskými spoločnosťami) zo Star Alliance (s odletom z Košíc).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na karibské súostrovie Aruba (do Oranjestadu) sa predávajú za 481 EUR s odletom zo spomínaného košického leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 05.02.-30.06. a 21.08.-16.12.2019, min. dobu pobytu 5 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu júna a septembra 2019.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Arubu môže byť odlet zo slovenských Košíc (KSC) dňa 14. júna (piatok) s návratom z holandského Oranjestadu (AUA) dňa 23. júna 2019 (nedeľa).

Rezervácia letenky:
Košice – Aruba za 481 EUR (14.06.-23.06.2019 / piatok – nedeľa)

KSC-AUA
Košice, Slovensko – Aruba, Holandsko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Aruba

Pôsobivý holandský tropický ostrov Aruba Vás čaká v pomerne neveľkej vzdialenosti od venezuelského pobrežia, v južnej časti famózneho karibského súostrovia Malé Antily. Na svoje si prídu najmä vášniví milovníci nádherných piesočnatých pláží Karibského mora, ale o nič istotne neostanú ukrátení ani fanúšikovia objavovania dobre ukrytých krás fantastického podmorského sveta.

Určite Vás upútajú i susedné pohodové ostrovy – kúzelné Curaçao a čarovný Bonaire, ktoré spolu s príjemnou Arubou vytvárajú tzv. ABC Islands (ešte v nedávnej minulosti boli spolu súčasťou Holandských Antíl). Celý tento impresívny mikroregión nájdete mimo hlavnej oblasti karibských hurikánov a dá sa označiť ako jedna z najlepších potápačských lokalít zemegule.

0