Letenky z Viedne

Južná Sardínia s Austrian Airlines od 80 EUR

Capo Sant'Elia
Poetto (Cagliari), Capo Sant’Elia – Sella del Diavolo (foto: Cristiano Cani/Flickr/CC BY 2.0)

Juh Sardínie (na začiatku letných prázdnin) si máte možnosť pozrieť s last minute ponukou priamych charterových letov s Austrian Airlines z Viedne (s odbavenou batožinou v cene).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do juhosardínskeho mesta Cagliari sú k dispozícii za 80 EUR s odletom zo spomínanej rakúskej Viedne (VIE) dňa 24. júna (nedeľa) a návratom z talianskeho Cagliari (CAG) o ...

Viac →
0

Kos s Austrian Airlines a Eurowings od 69 EUR

Kos Island
Fotogenické scenérie gréckeho subtropického ostrova Kos (foto: Darrell Gough/Pexels/CC0)

Na stredomorské súostrovie Kos máte šancu využiť last minute ponuku priamych charterových letov na krídlach Austrian Airlines a Eurowings s odletom z Viedne (s odbavenou batožinou v cene).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na grécky Kos sú k dispozícii za 69 EUR s odletom zo spomínaného viedenského letiska (VIE) dňa 25. júna a návratom z ostrova Kos (KGS) o 12 dní neskôr, t.j. dňa ...

Viac →
0

Severný Peloponéz s Austrian Airlines od 60 EUR

Korintský prieplav
Korintský prieplav, oddeľujúci Peloponéz od zvyšku pevniny (foto: Andy Hay/Flickr/CC BY 2.0)

Na sever Peloponézskeho polostrova máte príležitosť zavítať (na začiatku letných prázdnin) vďaka ponuke charterových leteniek na krídlach Austrian Airlines z Viedne (s odbavenou batožinou v cene).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na severný Peloponéz sú k dispozícii za 60 EUR s odletom zo spomínaného viedenského letiska (VIE) dňa 1. júla (nedeľa) a návratom z Patras-Araxos (GPA) o 7 dní neskôr ...

Viac →
0

Kefalónia s Austrian Airlines od 60 EUR

Melissani
Mágia miestneho symbolu Melissani v lúčoch poludňajšieho Slnka (foto: Nataša Stuper/Flickr/CC BY 2.0)

Grécke súostrovie Kefalónia máte možnosť spoznať v úvode letných prázdnin pri využití last minute ponuky priamych charterových letov Austrian Airlines z Viedne (s odbavenou batožinou v cene).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Kefalóniu sú k dispozícii za 60 EUR s odletom zo spomínaného viedenského letiska (VIE) dňa 29. júna (piatok) a návratom z gréckej Kefalónie (EFL) o 7 dní neskôr, ...

Viac →
0

Mexický ostrov Cozumel s KLM od 430 EUR

Cozumel
Atmosféra Riviera Maya v podobe karibského Isla Cozumel (foto: Jesus Abizanda/Flickr/CC BY 2.0)

Mexické súostrovie Cozumel si máte možnosť pozrieť s ponukou holandskej aerolinky KLM (z leteckej aliancie Sky Team) v spolupráci s partnerskými spoločnosťami (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na tropický ostrov Cozumel na Mayskej riviére sa predávajú za 430 EUR pri odlete zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 21.08.-25.12. a 31.12.-26.06., ...

Viac →
0
Page 1 of 413 12345...»