Letenky z Poľska

Čile s United Airlines od 525 EUR

Embalse El Yeso
Embalse El Yeso (2568 m) v dostupnej vzdialenosti od Santiaga (foto: Cássio Medici/Flickr/CC BY 2.0)

Latinskoamerické Čile máte šancu spoznať pri využití zaujímavého tarifu leteckej spoločnosti United Airlines (v spolupráci s partnerskými aerolíniami) zo Star Alliance (s odletom zo strednej Európy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do čilskej metropoly Santiago sa dajú kúpiť za 525 EUR s odletom z poľského Krakova a návratom do rakúskej Viedne.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v ...

Viac →
0

Keňa s TUI od 234 EUR

Watamu
Indický oceán v podobe Watamu v blízkosti Malindi (foto: Make it Kenya/Stuart Price /Flickr/CC0)

Východoafrickú Keňu s excelentnými národnými parkmi a znamenitým pobrežím Indického oceánu máte šancu navštíviť pri využití last minute ponuky charterových leteniek s TUI/Enter Air z Poľska.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Kene sú k dispozícii za 999 PLN (alebo v prepočte cca 234 EUR) s odletom z poľskej Varšavy (WAW) dňa 14. mája a návratom z Mombasy (MBA) o ...

Viac →
0

Tunisko s Nouvelair od 67 EUR

Monastir
Prímorské scenérie v meste Monastir (foto: Faris knight/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Blízke časové obdobie máte príležitosť stráviť nielen pri tuniskom pobreží pri využití last minute ponuky charterových leteniek na krídlach leteckej spoločnosti Nouvelair (s odletom z katovického letiska).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Tuniska sú k dispozícii za 282 PLN (alebo v prepočte cca 67 EUR) s odletom zo spomínaných Katovíc (KTW) dňa 3. mája a návratom z tuniského Enfidha (NBE) o 14 ...

Viac →
0

Göteborg s Ryanair od 18 EUR

Tjolöholms slott
Zámok Tjolöholm s Kungsbackafjorden v pozadí (foto: Tjolöholm/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Medzi príťažlivé cestovateľské ciele v Škandinávii sa radí aj švédsky Göteborg, kam sa máte možnosť vypraviť s leteckou spoločnosťou Ryanair (s odletom z Krakova).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Göteborgu kúpite za 78 PLN (alebo v prepočte cca 18 EUR) s odletom zo spomínaného krakovského letiska Jána Pavla II.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek ...

Viac →
0

Keňa s TUI od 288 EUR

Watamu
Indický oceán v podobe Watamu v blízkosti Malindi (foto: Make it Kenya/Stuart Price /Flickr/CC0)

Východoafrickú Keňu s excelentnými národnými parkmi a famóznym pobrežím Indického oceánu máte možnosť navštíviť vďaka last minute ponuke charterových leteniek s TUI/Enter Air z Poľska.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Kene sú k dispozícii za 1199 PLN (alebo v prepočte cca 288 EUR) s odletom z poľskej Varšavy (WAW) dňa 23. apríla a návratom z Mombasy (MBA) o 9 ...

Viac →
0
Page 1 of 87 12345...»