Letenky z Nemecka

Dominikánska republika s Eurowings za 220 EUR

Punta Cana
Idylická Cabeza de Toro v oblasti Punta Cana – Bávaro na juhovýchode (foto: Bogdan/Flickr/CC BY 2.0)

Flexibilnejší cestovatelia (nielen spoza rieky Moravy) majú možnosť doputovať do Dominikánskej republiky s last minute ponukou priamych charterových letov Eurowings/Thomas Cook z Nemecka.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do „Dominikány“ sú k dispozícii za 220 EUR s odletom z Kolína nad Rýnom (CGN) dňa 17. februára (sobota) a návratom z Punta Cana (PUJ) o 16 dní ...

Viac →
0

Austrálske Gold Coast so Scoot od 476 EUR

Surfers Paradise
Scenérie prímorskej oblasti Gold Coast (foto: Gscarborough/Wikimedia Commons/CC BY 3.0)

Lákavá ponuka singapurskej leteckej spoločnosti Scoot zvádza na výpravu za krásami (nielen) austrálskeho Gold Coast (s odletom z Nemecka).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Gold Coast (v štáte Queensland na severovýchode Austrálie) sa dajú kúpiť za 476 EUR s odletom z nemeckého hlavného mesta Berlín.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú cesty v čase od 20. júna do 23. októbra 2018 a predaj ...

Viac →
0

Sumatra so Scoot od 313 EUR

Belitung
V oblasti Pulau Lengkuas v tropickom súostroví Belitung (foto: jeffrey manzini/Flickr/CC BY 2.0)

Výlet na Sumatru (aj na začiatku letných prázdnin) máte príležitosť zrealizovať pri využití ponuky singapurskej aerolínie Scoot (s odletom z Nemecka).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do indonézskeho veľkomesta Palembang (Južná Sumatra) sú v predaji za 313 EUR s odletom z nemeckého hlavného mesta Berlín.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú cesty v období od 20. júna do 25. októbra 2018 a ...

Viac →
0

Mexiko s Condor Airlines od 235 EUR

Akumal
Malebné mestečko Akumal medzi Playa del Carmen a Tulum (foto: Randy McEoin/Flickr/CC BY 2.0)

Predovšetkým flexibilnejší a pohotovejší cestovatelia (nielen spoza rieky Moravy) majú šancu navštíviť karibskú oblasť stredoamerického Mexika pri využití last minute ponuky charterových leteniek na krídlach leteckej spoločnosti Condor (s odletom z Nemecka).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Mayskú riviéru sú k dispozícii za 235 EUR s odletom z nemeckého Frankfurtu (FRA) dňa 27. januára a návratom z mexického letoviska ...

Viac →
0

Jamajka s Condor Airlines od 94 EUR

Negril
Karibské letovisko Negril v najzápadnejšej partii Jamajky (foto: Gail Frederick/Flickr/CC BY 2.0)

Flexibilnejší a pohotovejší cestovatelia majú šancu objaviť čaro pohodovej karibskej Jamajky pri využití last minute ponuky charterových letov s Condor/Thomas Cook (s odletom z Nemecka).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Jamajku sú k dispozícii za 94 EUR s odletom z nemeckého Mníchova (MUC) dňa 25. januára s návratom z jamajského prímorského letoviska Montego Bay (MBJ) o 7 dní neskôr, t.j. dňa ...

Viac →
0
Page 1 of 49 12345...»