Letenky z Európy

Južná Sardínia s Austrian Airlines od 80 EUR

Capo Sant'Elia
Poetto (Cagliari), Capo Sant’Elia – Sella del Diavolo (foto: Cristiano Cani/Flickr/CC BY 2.0)

Juh Sardínie (na začiatku letných prázdnin) si máte možnosť pozrieť s last minute ponukou priamych charterových letov s Austrian Airlines z Viedne (s odbavenou batožinou v cene).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do juhosardínskeho mesta Cagliari sú k dispozícii za 80 EUR s odletom zo spomínanej rakúskej Viedne (VIE) dňa 24. júna (nedeľa) a návratom z talianskeho Cagliari (CAG) o ...

Viac →
0

Kos s Austrian Airlines a Eurowings od 69 EUR

Kos Island
Fotogenické scenérie gréckeho subtropického ostrova Kos (foto: Darrell Gough/Pexels/CC0)

Na stredomorské súostrovie Kos máte šancu využiť last minute ponuku priamych charterových letov na krídlach Austrian Airlines a Eurowings s odletom z Viedne (s odbavenou batožinou v cene).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na grécky Kos sú k dispozícii za 69 EUR s odletom zo spomínaného viedenského letiska (VIE) dňa 25. júna a návratom z ostrova Kos (KGS) o 12 dní neskôr, t.j. dňa ...

Viac →
0

Severný Peloponéz s Austrian Airlines od 60 EUR

Korintský prieplav
Korintský prieplav, oddeľujúci Peloponéz od zvyšku pevniny (foto: Andy Hay/Flickr/CC BY 2.0)

Na sever Peloponézskeho polostrova máte príležitosť zavítať (na začiatku letných prázdnin) vďaka ponuke charterových leteniek na krídlach Austrian Airlines z Viedne (s odbavenou batožinou v cene).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na severný Peloponéz sú k dispozícii za 60 EUR s odletom zo spomínaného viedenského letiska (VIE) dňa 1. júla (nedeľa) a návratom z Patras-Araxos (GPA) o 7 dní neskôr ...

Viac →
0

Kefalónia s Austrian Airlines od 60 EUR

Melissani
Mágia miestneho symbolu Melissani v lúčoch poludňajšieho Slnka (foto: Nataša Stuper/Flickr/CC BY 2.0)

Grécke súostrovie Kefalónia máte možnosť spoznať v úvode letných prázdnin pri využití last minute ponuky priamych charterových letov Austrian Airlines z Viedne (s odbavenou batožinou v cene).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Kefalóniu sú k dispozícii za 60 EUR s odletom zo spomínaného viedenského letiska (VIE) dňa 29. júna (piatok) a návratom z gréckej Kefalónie (EFL) o 7 dní neskôr, ...

Viac →
0

Juhoafrická republika s Condor Airlines od 450 EUR

Franschhoek
„Franschhoek Wine Tram“ v oblasti Stellenbosch (foto: Blyth01/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Za prírodným bohatstvom JAR sa máte šancu vypraviť (čiastočne aj počas vianočných sviatkov) s nemeckou aerolinkou Condor a partnerskými leteckými spoločnosťami (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do juhoafrického veľkomesta Cape Town sú v predaji za 450 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja a dostupnosť:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete vo veľmi obmedzenom ...

Viac →
0
Page 1 of 1 113 12345...»