Letenky do Mexika

Mexický ostrov Cozumel s Iberiou od 566 EUR

Cozumel
Atmosféra Mayskej riviéry v podobe karibského Isla Cozumel (foto: Serge Melki/Flickr/CC BY 2.0)

S ponukou leteckej spoločnosti Iberia z aliancie Oneworld (v spolupráci s partnerskými aerolinkami) máte príležitosť navštíviť (nielen) mexické súostrovie Cozumel (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na tropický ostrov Cozumel na Mayskej riviére sa dajú kúpiť za 566 EUR pri odlete zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 13.03.-29.03., 07.04.-22.06. a 29.08.-20.12.2018, ...

Viac →
0

Mexiko s Condor Airlines od 235 EUR

Akumal
Malebné mestečko Akumal medzi Playa del Carmen a Tulum (foto: Randy McEoin/Flickr/CC BY 2.0)

Predovšetkým flexibilnejší a pohotovejší cestovatelia (nielen spoza rieky Moravy) majú šancu navštíviť karibskú oblasť stredoamerického Mexika pri využití last minute ponuky charterových leteniek na krídlach leteckej spoločnosti Condor (s odletom z Nemecka).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Mayskú riviéru sú k dispozícii za 235 EUR s odletom z nemeckého Frankfurtu (FRA) dňa 27. januára a návratom z mexického letoviska ...

Viac →
0

Mexiko s Condor Airlines od 336 EUR

Tulum
Fotogenický mexický Tulum na karibskej Mayskej riviére (foto: Mindaugas Danys/Flickr/CC BY 2.0)

Nielen karibskú oblasť stredoamerického Mexika máte možnosť navštíviť vďaka last minute ponuke charterových leteniek na krídlach leteckej spoločnosti Condor (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na mexickú Mayskú riviéru sú k dispozícii za 336 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu (VIE) dňa 28. januára (nedeľa) a návratom z prímorského letoviska Cancún (CUN) na polostrove Yucatán o 7 ...

Viac →
0

Mexiko s Eurowings za 425 EUR

Kaa Luum Laguna
Mexická „Kaan Luum Laguna“ v blízkosti prímorského Tulum (foto: dronepicr/Flickr/CC BY 2.0)

Nielen karibskú oblasť stredoamerického Mexika máte príležitosť navštíviť pri využití last minute ponuky charterových leteniek na palube spoločnosti Eurowings (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na mexickú Mayskú riviéru sú k dispozícii za 425 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu (VIE) dňa 5. februára a návratom z prímorského letoviska Cancún (CUN) na polostrove Yucatán o ...

Viac →
0

Mexiko s Condor Airlines od 241 EUR

Puerto Aventuras
Puerto Aventuras (Xpu Há) medzi Playa del Carmen a Tulum (foto: Aaron Logan/Flickr/CC BY 2.0)

Predovšetkým flexibilnejší a pohotovejší cestovatelia (nielen spoza rieky Moravy) majú príležitosť navštíviť karibskú oblasť stredoamerického Mexika pri využití last minute ponuky charterových leteniek na palube leteckej spoločnosti Condor (s odletom z Nemecka a za príplatok 100 EUR aj z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Mayskú riviéru sú k dispozícii za 241 EUR s odletom z nemeckého ...

Viac →
0
Page 1 of 23 12345...»