Letenky do Las Palmas

Gran Canaria s Austrian Airlines od 99 EUR

San Augustin
Prímorské letovisko San Augustín v oblasti Maspalomas (foto: Bengt Nyman/Flickr/CC BY 2.0)

Na španielsky ostrov Gran Canaria sa máte šancu vybrať pri využití ponuky priamych charterových letov na krídlach leteckej spoločnosti Austrian Airlines z Viedne (s odbavenou batožinou v cene).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na súostrovie Gran Canaria sú k dispozícii za 99 EUR s odletom zo spomínanej Viedne (VIE) dňa 22. septembra (sobota) a návratom z Las Palmas (LPA) o ...

Viac →
0

Gran Canaria s Eurowings a Austrian Airlines od 81 EUR

Meloneras
Meloneras, Gran Canaria (foto: JUAN RAMON RODRIGUEZ SOSA/Wikimedia Commons/CC BY-SA 2.0)

Na španielsky ostrov Gran Canaria sa máte príležitosť vydať vďaka last minute ponuke priamych charterových letov na palube aeroliniek z Lufthansa Group z Viedne (s odbavenou batožinou v cene).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na subtropické súostrovie Gran Canaria sú k dispozícii za 81 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu (VIE) dňa 7. júna (štvrtok) a návratom z miestneho letiska ...

Viac →
0

Gran Canaria s Laudamotion od 71 EUR

Mogán
Pohodové Puerto Mogán v juhozápadnej časti Gran Canaria (foto: William Warby/Flickr/CC BY 2.0)

Na subtropické súostrovie Gran Canaria sa máte príležitosť vypraviť (od začiatku zimného letového poriadku) pri využití nového pravidelného spojenia spoločnosti Laudamotion z Viedne do Las Palmas.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na španielsky ostrov Gran Canaria (do Las Palmas) kúpite za 71 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Viac →

0

Gran Canaria s Austrian Airlines od 89 EUR

Mogán
Príjemné Puerto Mogán v juhozápadnej partii Gran Canaria (foto: William Warby/Flickr/CC BY 2.0)

Na španielsky ostrov Gran Canaria sa máte možnosť vypraviť pri využití aktualizovanej last minute ponuky charterových leteniek na palube leteckej spoločností Austrian Airlines (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na subtropické súostrovie Gran Canaria sú k dispozícii za 89 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu (VIE) dňa 12. mája (sobota) a návratom z miestneho letiska ...

Viac →
0

Kanárske ostrovy s Austrian Airlines od 123 EUR

Canary Islands
Príjemné plážové scenérie subtropického súostrovia Gran Canaria (foto: Krystian/Flickr/CC BY 2.0)

Excelentná španielska Gran Canaria bude jedným zo siedmich famóznych Kanárskych ostrovov, kde sa majú šancu vybrať flexibilnejší cestovatelia pri využití last minute ponuky charterových leteniek na palube leteckej spoločností Austrian Airlines (s odletom z rakúskej Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na subtropické súostrovie Gran Canaria sú k dispozícii za 123 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu (VIE) dňa ...

Viac →
0