Letenky do Trivandrumu

India s Flydubai od 322 EUR

Kerala
Kerala Backwaters v oblasti Paravur (foto: Arunvrparavur/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Na gigantický indický subkontinent máte šancu zavítať (zo strednej Európy) aj pohodlným spôsobom z Bratislavy s leteckou spoločnosťou Flydubai.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do veľkomesta Bombaj/Mumbai (Maharashtra) sú v predaji za 322 EUR s odletom zo spomínaného bratislavského letiska M.R. Štefánika.

Za podobnú sumu (325 EUR) doletíte aj do Lucknow (Uttar Pradesh) a do juhoindického štátu Kerala – za 323 EUR do Kochi ...

Viac →
0

India s Air India od 284 EUR

Kerala
Grandiózne Kerala Backwaters (v oblasti Alleppey) v juhoindickej Kerale (foto: Ryan/Flickr/CC BY 2.0)

Na prehliadku indického subkontinentu máte príležitosť vyraziť pri využití zaujímavého tarifu leteckej spoločnosti Air India zo Star Alliance (s odletom z Viedne).

Routingy v predaji:
Spiatočné letenky do Indie kúpite za 7675 CZK (alebo v prepočte cca 284 EUR) s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu do Dillí a návratom z Trivandrum (Thiruvananthapuram) opäť na viedenské letisko. V cene 7913 CZK ...

Viac →
0

India s Flydubai od 450 EUR

Andamany
Havelock Island, jeden z Andamanských ostrovov (foto: Jpatokal/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Na dobrodružnejšie ladenú cestu cestu (nielen) na neskutočný juh indického subkontinentu s neopakovateľnou atmosférou vábi ponuka leteckej spoločnosti Flydubai (s odletom z Bratislavy).

Spiatočné letenky do juhoindického veľkomesta Bombaj (Mumbai) sú v predaji za 450 EUR s odletom zo spomínaného bratislavského letiska M.R. Štefánika. Za rovnakú sumu sa dá letieť aj do hlavného mesta štátu Kerala v južnej Indii pod názvom Trivandrum (Thiruvananthapuram).

Dostupnosť ...

Viac →
0

Indická Kerala so Sri Lankan Airlines od 273 EUR

Na blízku návštevu jedného z najmagickejších štátov južnej Indie – dramatickej Keraly, možno vyraziť so spoločnosťou Sri Lankan Airlnes (s leteckej aliancie Oneworld).

Spiatočné letenky do pulzujúcich juhoindických veľkomiest Trivandrum (Thiruvananthapuram) a Kochi (Cochin) v Kerale sa dajú kúpiť za 221 GBP (alebo v prepočte cca 273 EUR) s odletom z talianskeho Ríma a návratom do neemckého Frankfurtu. Tarifné podmienky určujú odlety do 30. júna 2014, min. dobu pobytu 5 dní, max. dobu pobytu 28 dní a predaj do 3. júna ...

Viac →
0

India a Srí Lanka s Jet Airways od 416 EUR

Za spoznávaním prírodných pokladov juhoindickej Keraly a susednej Srí Lanky láka zaujímavý tarif kvalitnej leteckej spoločnosti Jet Airways v spolupráci s partnerským aerolíniami (s odletom z Prahy).

Spiatočné letenky do metropoly juhoindického štátu Kerala pod názvom Trivandrum máte príležitosť kúpiť za 416 EUR s odletom zo spomínaného pražského leteckého prístavu a návratom do Viedne. Za neveľký príplatok možno zvoliť pri podobnom smerovaní takisto ako príletové letisko v Ázii srílanské Colombo (pri návrate naspäť do Európy opäť z indického Trivandrumu).

Tarifné podmienky ...

Viac →
0